Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

14,551 İzlenme
Cesaretin Var mı Aşka?
7.6 IMDB Puanı

Cesaretin Var mı Aşka?

(Jeux d'enfants)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Nord-Ouest Films
  • Film Süresi 1sa 33dk
Love Me If You Dare izle orijinal adı Jeux D’enfants izle olan Cesaretin Var mı Aşka izle filmi Yann Samuell yönetmenliğinde 2003 yılında vizyona girmiştir. En iyi aşk filmleri arasında yer alan Jeux D’enfants full izle filmi Fransa yapımı romantik komedi ve dram filmleri türündedir. Cesaretin var mı Aşka izle filminin oyuncu kadrosunda ise Guillaume Canet, Marion Cotillard isimleri başrollerdedir.

Cesaretin var mı Aşka Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Sophie isimli küçük bir kız okula giderken otobüsteki bazı çocuklar tarafından aşağılanır. Julien ise ona yardım eder ve kitaplarını suya atarak intikam alır. Julien daha sonra üzgün olan Sophie’ye hasta olan annesinden aldığı atlı karınca kutusunu verir ve arada bir ona geri vermesini ister. Sophie ise ona verdiği kutuyu geri istemesine bozulur ve kutuyu alabilmesi için kanıtlamasını ister ve kendi aralarında kutuyu birbirlerine verip iddiaya girdikleri bir oyun başlatırlar. İlk olarak Julien çocuklarla dolu okul servisinin el frenini çeker ve içi dolu olan otobüs çocuklarla beraber başıboş halde uzaklaşır. Bu ve benzeri cesaret oyunundan sonra kutu el değiştir.

Aralarındaki bu iletişimden sonra Belçikalı zengin bir ailenin oğlu olan Julien ile fakir bir Polonyalı ailenin kızı Sophie arasındaki yıllar sürecek dostluk hikayesi başlamış olur. Çocuklar yan yana geldiklerinde bulundukları her yeri birbirine katar ve kutuyu birbirleri arasında değişirler. Daha sonra ikili birbirlerine aşık olmaya başlar ama bunu kabullenemedikleri için itiraf edemezler. Yine aralarındaki bir oyun sonrasında Sophie kutuyu Julien’e verir ve bir süre görüşmezler. Cesaretin var mı Aşka izle filminde daha sonra Julien ortaya çıkar ve Sophie ile bir yemekte ona evlenmek istediğini söyler. Sophie ilk başta bunu üzerine alınsa da Julien’in başka birinden bahsettiğini anladığında morali bozulur. Düğün gününde ise Sophie ortaya çıkar ve kutuyu Julien’e verir ve düğünün iptal olmasına neden olur. Daha sonra iki arasındaki bir oyunda ölümden döner.

Son oyunlarından sonra morali bozulan Sophie kutuyu Julien’e verir ve 10 yıl boyunca görüşmezler. Bu 10 yıl ikili için çok zor geçmektedir. Özellikle Julien sürekli Sophie’yi düşünmeden edemez ve bu durum evliliğini etkilemeye başlar. Tam 10 yılın sonunda Sophie ortaya çıkar ve ikili aksiyon dolu bir macera geçirirler. Yeniden bir araya gelen çift birbirlerini bırakamaz. Sophie, futbolcu olan sevgilisi ile arasını bozar. Julien ise evliliğini zora sokar. Daha sonra çift bir inşaata çimento döküldüğü esnada oraya girerek hayatlarına son verirler. Love Me If You Dare izle ya da Cesaretin var mı Aşka (Jeux D’enfants) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi romantik filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın