Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
837 İzlenme
Chandigarh Kare Aashiqui
7.1 IMDB Puanı

Chandigarh Kare Aashiqui

(Chandigarh Kare Aashiqui)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Skywalk Films
  • Film Süresi 1sa 57dk
Yönetmen
Senaryo Abhishek Kapoor, Tushar Paranjape, Supratik Sen
2021 yılında vizyona giren Hint filmleri arasında yer alan Chandigarh Kare Aashiqui izle filmi, yönetmenliğini Abhishek Kapoor’un yaptığı bir filmdir. Romantik komedi ve dram filmleri türlerinde yer alan Chandigarh Kare Aashiqui full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ayushmann Khurrana ve Vaani Kapoor isimleri yer almaktadır.

Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Chandigarh Kare Aashiqui izle filminin konusuna gelirsek, Manu isimli genç adam Chandigarh'da spor salonu işletmektedir ve her yıl düzenlenen bir vücut geliştirme yarışmasına hazırlanmaktadır. Müşterisi oldukça az olan spor salonuna Maanvi Zumba hocası olarak işe başlayınca işler değişir ve bir anda mali olarak düzelmeye başlar. Zumba dersleri sayesinde birçok müşteri kazanır ve sonrasında Manu, Maanvi'den etkilenmeye başlar.

İkili arasında kısa süre içerisinde romantik bir ilişki başlar ve Manu'nun aileside Maanvi'yi sever. Daha sonra kız kardeşleri Preet ve Meet, Maanvi ile evlenmesi için onu teşvik ederler. Manu sonunda Maanvi’ye evlenme teklifi eder, ancak Maanvi ona bir trans kadın olduğunu söyleyince Manu şaşırır ve bunun ne anlama geldiğini sorar. Daha sonra Maanvi'nin açıklaması üzerine öfkelenir ve ondan intikam alacağını söyler. Manu kendinden iğrenmeye başlar ve bir erkekle seks yaptığını düşünür. Spor salonundaki arkadaşları ise Maanvi'ye yönelik aşağılayıcı ithamlarda bulunurlar.

Ancak ikili arasında olan hisler devam eder ve Maanvi annesiyle yakın bir bağı olmamasına rağmen babası onu olduğu gibi kabul etmiştir ve onunla gurur duymaktadır. Babası onu ziyarete gelir ve onu neyin rahatsız ettiği hakkında konuşurlar ve birkaç günlüğüne spor salonuna gitmeyi bırakmasını önerir. Maanvi, sorununa çözüm aramak için neden her şeyi geride bırakması ya da kendini saklaması gerektiğini sorgular. Diğer tarafta ise Manu, trans kadınların videolarını izleyerek, bir trans kadınla kişisel olarak etkileşime girerek ve ayrıca Maanvi ile olan ilişkisinin hiçbir şekilde hiçbir şekilde olmadığı sonucuna varmak için arkadaşlarıyla birlikte danışmanlık arayarak trans kadınlar konusunda kendini eğitmeye başlar.

En sonunda Chandigarh Kare Aashiqui izle filminde Manu, erkek vücudunda doğmanın biyolojik bir kusur olduğunu ve Maanvi'nin ameliyatla bu durumu düzelttiğini ve sadece Manu'nun onu olduğu gibi kabul etmesi gerektiğini anlamaya başlar. Diğer tarafta ise Preet ve Meet, Maanvi'nin ilgili gerçeği öğrenir ve onu herkesin önünde aşağılar. Eşyalarını toplayıp şehri terk etmek üzereyken bir telefon gelir ve babasının kalp krizi geçirdiğini öğrenir. 2021 yapımı Hint filmi Chandigarh Kare Aashiqui izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi Hint Filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın