Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
5,513 İzlenme
Chemical Hearts
6.3 IMDB Puanı

Chemical Hearts

(Kimyasal Kalpler)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Page Fifty-Four Pictures
  • Film Süresi 1sa 33dk
Yönetmen
Senaryo Richard Tanne, Krystal Sutherland
Ünlü yazar Krystal Sutherland'ın Our Chemical Hearts adlı romanından uyarlanan (Kimyasal Kalpler) Chemical Hearts izle filmi 2020 yılında Richard Tanne yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Romantik ve dram dizileri kategorisinde yer alan ABD yapımı bu dizinin başrollerinde ise Austin Abrams ve Lili Reinhart isimleri yer alıyor. Aşk filmleri severlerin izlemesi gereken filmlerden biri olan Chemical Hearts izle filminin konusu ise şöyle, Henry hayatında hiç aşık olmamış ve bu konuda kendisini aşırı şanssız olarak gören ancak aynı zamanda da romantik bir genç olarak yazar olmak gibi hayalleri vardır. Okulunun gazetesinin danışmanı ise editör pozisyonu isin henüz okulda yeni öğrenci olan Grace’i seçer. Grace’in engelli biridir ve baston kullanmadan yürüyemeyen huysuz ve geçimsiz biri olarak ilk başlarda Henry’yi sürekli tersler. Kaderin oyunu bir gün ikiside otobüsünü kaçırır ve evlerine aynı yoldan yürüyerek gitmek zorunda kalırlar. İlk başta birbirlerine karşı soğuk olsalarda yürüdükçe açılırlar.

Chemical Hearts Türkçe Dublaj izle filminde yavaş yavaş Henry’ye alışan Grace, birlikte vakit geçirmeye başladıkça birbirlerini daha çok tanırlar ve bir gün Henry ona içinde balıklar olan havuza sahip terk edilmiş bir fabrikaya götürür. Duygusal olarak sıkıntılı zamanlar geçirdiğine dair belirtilerine rağmen Grace’e aşık olur. Bir gün Grace’i mezarlığa kadar takip eder ve ziyaret ettiği mezarın mezar taşına yazdığına bakılırsa kendi yaşlarında ölen birinin mezarıdır. Olayı merak eden Henry araştırmaya karar verir ve ölen gencin araba kazasında öldüğünü ve olay sırasında Grace'in arabada olduğunu öğrenir. Grace’in sakatlanmasına sebep olan bu kaza aynı zamanda onun okulunu da değiştirmesine neden olmuştur. Henry ve Grace arasındaki hisler Cadılar Bayramı partisinde top seviyeye ulaşır ve geceyi birlikte geçirirler.

Beraber mutlu günler geçirseler de Grace’in sorunları hala devam etmektedir. Araba kazasının yıldönümü olduğu gün Henry evine gider ve ölen erkek arkadaşının odasında annesi ve babasıyla yaşadığını öğrenir ve hala ölü bir adama aşık olduğu için tartıştıktan sonra ayrılırlar. Bir gün, Dom'un babası Grace'in kaybolduğunu söyledikten sonra, Henry onu birlikte gittikleri fabrikanın havuzunda, gelinlik giymiş halde bulur ve sonrasında evine geri götürür. Henry ve Grace'in mezun olacakları dönem birbirleriyle konuşmaktan kaçınırlar. Grace, okuldan bir süre izin aldıktan sonra gazeteden ayrılır. Romantik-Dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken bu buruk hikayesi olan Kimyasal Kalpler - Chemical Hearts izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın