Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı Fragman
130 İzlenme
Ciddi Bir Adam
7.0 IMDB Puanı

Ciddi Bir Adam

(A Serious Man)
Senaryo Joel Coen, Ethan Coen
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 17 ödül & 80 adaylık. total
Ciddi Bir Adam izle filmi 2009 yılında vizyona girmiştir. 1967 yılında Minneapolis banliyösünde, karısı Judith ve iki çocuğu, genç Sarah ve genç Danny ile birlikte yaşayan yumuşak huylu Larry Gopnik, yerel bir kolejde Fizik profesörüdür. Larry, özellikle yol boyunca herhangi bir büyük darbeye yol açmadığı için, bir görev süresi içinde olması, yakında verilecek karar, görev süresi komitesi tarafından müzakere edilmesi gibi yaklaşan birkaç avantajla birlikte hayatın onu yıkamasına izin veriyor. emin olmak sadece bir formalitedir ve Danny yakında bar mitzvasını yapacaktır. Küçük darbeler, Sarah ve Danny'nin özellikle para konusunda sürekli olarak birbirlerinin boğazına kapanmalarını, üç aile üyesinin de ona bir koca veya babadan daha fazla bir demirbaş gibi davranmasını ve işsiz matematikçi kardeşi Arthur'un onlarla birlikte yaşamasını, zaten kalabalık evlerinde kanepede uyumasını içerir.

Ciddir Bir Adam Türkçe Dublaj izle filminde Larry'nin Jefferson Uçakve bar mitzvah için yaptığı İbranice çalışmalarında olduğundan daha fazla ot içiyor. Larry, Yahudi inancının onu güvende tutacağına inanıyor. Ancak, işler Larry için yavaş yavaş raydan çıkıyor. Judith, ortak arkadaşları, bitkin dul Sy Ableman'a aşık olur ve boşanmak ister; yerleşimde kesinlikle her şeyi istiyor ve Larry'yi mali açıdan zor durumda bırakıyor. Larry, Clive adında bir Güney Koreli değişim öğrencisiyle sorun yaşıyor ve ona geçer not için rüşvet veriyor olabilir. Bunların bir sorun olmadığından daha fazla emin olmasına rağmen, birisinin onun hakkında görev süresi komitesine zehirli kalem mektuplar gönderdiğini öğrenir, büyük olasılıkla Clive, iyi bir not alma kampanyası gibi görünüyor ya da başka bir şey. Komşuları Brandt yavaş yavaş mülklerine tecavüz ediyor. Biri onu Columbia House plak kulübüne kaydettirdi ve bu kulüp şimdi hiç sipariş etmediği veya almadığı plaklar için para ödemesini istiyor. Arthur kanunla bazı sorunlar yaşar. Dikkatini dağıtan şeylerden biri yeni komşuları Samsky'lerdir; şehvetli Bayan Samsky, arka bahçelerinde çıplak güneşlenmek için bir tutkuya sahiptir.

Larry, tüm bu sorunlara, özellikle inancından bazı cevaplar arar. Özellikle, sinagogundaki kıdemli haham olan ve artık bir figüran olan Rabbi Marshak ile konuşmak istiyor, bu yüzden onu görmeye çalışmak bile zor. Orijinal adı A Serious Man izle olan Ciddi Bir Adam izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın