Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
643 İzlenme
Dağları Deviren Baba
5.5 IMDB Puanı

Dağları Deviren Baba

(Tata muta muntii)
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Tata muta muntii izle filmi ya da Türkçe adıyla Dağları Deviren Baba izle filmi, senaryosunu ve yönetmenliğini Daniel Sandu’nun yaptığı bir filmdir. İsveç ve Romanya ortak yapımı olan film, gerilim ve dram filmleri türünde yer almaktadır. Oğlunun karla dolu bir dağda yaptığı yürüyüş sırasında kaybolmasının ardından eski bir istihbarat ajanı bir babanın elinden geleni yaparak her şeyi riske atan bir dram ve gerilim dolu bir film olan Dağları Deviren Baba full izle filmi Romence dilinde yayınlanmıştır. Film oyuncu kadrosunda ise Adrian Titieni, Elena Purea, Judith State, Valeriu Andriuta, Virgil Aioanei isimleri yer almaktadır.

Dağları Deviren Baba Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, eski bir istihbarat memuru olan Mircea’ya bir gün polisten bir telefon gelir ve ona oğlunun ve kız arkadaşının dağlarda kaybolduğu söylenir. Oğlunun en son kış aylarında kapalı olan bir patika yoldan dağlara doğru yola çıkarken görüldüklerini söylerler. Mircea, dağcı ekibinin uzun süre arama yaptıktan sonra kendisine yardım etmeyi bırakmasının ardından istihbarat servislerinden yardım ister ve en sonunda, oğlunun telefonundan, kız arkadaşının yolda kaybolduğu için yardım için yalvardığı bir konuşmayı acil servise gelen telefon konuşmasından öğrenirler. Karla kaplı dağın ortasında, hattın diğer ucundaki adamın işaret olarak kullanılacağını söylediği dev bir kaya olduğunu öğrenirler ancak bu sırada telefon kesilir.

Günler geçmeye devam ederken kar kalınlığı da aynı seviyede yükselmeye devam eder. Dağları Deviren Baba altyazılı izle filminde kurtarma ekibi ve Mircea tarafından tutulan ekip bir süre sonra umutsuzluğa kapılır ve arama çalışmaları sonuç vermeyince kurtarma operasyonunu durdurulur. Daha sonra gönüllüler ve kızın ailesi de aramayı bırakırlar. Ancak annesi yıkılmış bir şekilde göz yaşlarıyla oğlunu beklerken, Mircea aramaya devam eder. Oğlunun ölüm gerçeğiyle yüz yüze gelen Mircea, faydası olmayan yolculuğa devam eder. Günler süren çalışmadan sonra bir kurtarma ekibi üyesi, onun sayısız kez teleferiğin yokuş yukarı gitmesi için sırada beklediğini fark eder ve ona bir kez daha yardım etmeye karar verir.

Dört kişilik yeni grup kazmaya devam ederken, başka bir yaralı için yardım isteyen bir çağrı alırla ve kurtarma ekipleri izinli ama Mircea, kayıp oğlundan çok daha fazla hayatta kalma şansı olan adama yardım etmeleri konusunda ısrar eder. Oğlu için kendini feda eden ve onu bulmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyen bir babanın hikayesinin anlatıldığı Tata muta muntii izle ya da Dağları Deviren Baba izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın