Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,727 İzlenme
Dangerous
5.2 IMDB Puanı

Dangerous

(Tehlikeli)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Minds Eye Entertainment
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Christopher Borrelli
2021 yapımı gerilim filmleri arasında yer alan Tehlikeli izle ya da orijinal adıyla Dangerous izle filmi David Hackl tarafından yönetmenliği yapılan ve Christopher Borrelli tarafından senaryosu kaleme alınan bir filmdir. Dangerous full izle filmi ayrıca şartlı tahliye ile serbest kaldıktan sonra kardeşinin ölümünün arkasındaki olayların hikayesinin anlatıldığı ABD yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türünde olan bir yapımdır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Scott Eastwood, Tyrese Gibson, Famke Janssen, Kevin Durand, Mel Gibson gibi oyuncular yer almaktadır.

Büyük ve ünlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan 2021 yapımı aksiyon dolu bir film olan Dangerous türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Dylan Forrester isimli genç adam ya da kısaca “D”, donanmadayken komutanına saldırdıktan sonra ordudan atılır ve kendisine kişilik bozukluğu teşhisi konulur. Ordudan sonra yapacak iş arayan ve sonunda Cole isimli usta bir tamirci ile tanıştıktan sonra onun yanında çalışmaya başlar. Bir süre sonra Cole, Dylan’ı eğitir ve onu bir silaha dönüştürdükten sonra FBI ajanı Shaughnessy, D’yi çeşitli cinayetler nedeniyle tutuklar ve 8 yıl hapis cezasına çarptırılır. Şartlı tahliyesinden sonra kendini düzeltmeye çalışan tehlikeli bir sosyopattır. Hapishaneden çıktıktan sonra kardeşinin cenazesine katılmak ve ölümünün arkasındaki olayı çözmek için Washington yakınlarındaki uzak bir adaya gider. Ancak burada beklenmedik bir şekilde bir grup özel seçilmiş paralı asker, Dylan ve ailesini rehin alır.

Dangerous 4k izle filminde şartlı tahliyesinin bitmesine yakın bir süre kala Dr. Alderwood ile terapiye başlayan Dylan, Alderwood'un farklı bir teknikle uyguladığı terapisi ve kibar davranışları sayesinde sosyapatlığını bastırabilmeyi başarır ve kendi kontrolüne alır. Alderwood’un da D’nin gelişiminden memnun olmasından sonra D, toplum içinde günlük hayatı yaşamaya hazırdır. D, hapisteyken Profesör olan kardeşi Sean Forrester'dan düzenli olarak mektuplar alır ve bu mektuplardan birinde Washington yakınlarındaki Guardian Adası'na taşındığını öğrenir. Bu mektubun üzerinden çok geçmeden Sean'ın karısı Susan'dan Sean'ın öldüğünü ve cenazesinin yapılacağı adres dahil bilgiler içeren bir mektup alır. Ancak Sean, şartlı tahliyede olduğu için cenazeye katılamaz ve evine gider. D eve geldiğinde ise Cole için çalışan bir tetikçi ile karşılaşır ve aralarında çıkan kavgadan sonra D onu banyoya kilitler ve sonrasında kardeşinin cenazesinin olduğu adaya gider.

Bu sırada Dylan’ı yakalayan FBI ajanı Shaughnessy ise D'nin hapisten çıktıktan sonra ne yapacağını merak ettiği için onu takip eder ve kardeşinin öldüğünü öğrenir. Ancak, FBI olaya daha müdahale edemeden Cole liderliğindeki bir grup paralı asker ordusu adaya çoktan gelmiştir. Sean’ın hikayesi ise üniversitedeki işinden istifa ettikten sonra ailesiyle birlikte adaya taşındıktan sonra kendisine bir yer açmayı planlar. Bu planını da D’ye yazdığı mektuplarda belirtir. Ancak adada terk edilmiş bir askeri üs vardır ve buradaki ikinci dünya savaşından kalma bir denizaltı Japon ordusuna aittir. Bunu keşfeden Sean, Cole’un tefecilerinden borç para alarak burayı satın alır ancak Cole, Sean’ı gözetlemesi için bir adamını adaya yollar. D ise kardeşinin ölüm sebebinin deniz fenerinden düşerek ölmediğini ve Cole’un adamı tarafından öldürüldüğünü düşünür.

Dangerous izle filminde daha sonra Tehlikeli izle adada Sean’ın keşfettiği denizaltıyı öğrenen Cole, onu çıkarmak için adaya gelir ve rivayete göre bu denizaltısında bulunan altınları çıkarmak için seferber olur. Ancak Dylan’nın hapisten sonra işlerini bozacağını düşündüğü için onu da öldürtmek ister. Dylan ise ailesini korumak için Alderwood ile düzelen psikolojisini ve ondan öğrendiği teknikleri bir kenara bırakarak eski haline dönmeye karar verir. Adada küçük bir kovalamacanın ardından Dylan, Cole’un adamlarını birer birer öldürür ve sonunda Cole’e ulaşır. Gerilim ve Aksiyon dolu 2021 yapımı Tehlikeli - Dangerous izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.