Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır.

238,430 İzlenme
Dayı: Bir Adamın Hikayesi
7.0 IMDB Puanı

Dayı: Bir Adamın Hikayesi

(Dayı Bir Adamın Hikayesi)
Yönetmen
Senaryo Uğur Bayraktar
Dayı izle, Dayı filmi izle, Dayı Bir Adamın Hikayesi izle, Dayı filmi full izle, Dayı Bir Adamın Hikayesi full izle.

2021 yılında vizyona giren Dayı: Bir Adamın Hikayesi izle filmi, yönetmenliği Uğur Bayraktar tarafından yapılan bir yerli filmdir. Senaryosu Uğur Bayraktar ve Serkan Öztürk tarafından kaleme alınan Dayı izle filmi 10 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmiştir. Dayı Bir Adamın Hikayesi full izle filminin oyuncu kadrosu ise şöyle, Ufuk Bayraktar, Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Beste Bereket, Turgut Tunçalp, Murat Akkoyunlu, Ümit Çırak, Timur Ölkebaş, Fulya Ulvan, Efe Cevahir Bayraktar, Kadir Toprak Karaman, Banu Fotocan, Kemal Başar, Zafer Diper, Okday Korunan, Cem Kurtoğlu, Kemal Topal, Kadir Özdal, Ercan Özdal, Yaman Çeri gibi geniş bir kadrodan oluşmaktadır.

2021 yılının en çok merakla beklenen filmlerinden biri olan Dayı Bir Adamın Hikayesi full izle filmi ilk duyurusu yapıldığında Ezel dizisinin fenomen karakteri Ramiz Dayı’nın hikayesini anlattığı düşünülmüştür. Bunun sebebi ise başrolde yer alan Ufuk Bayraktar’ın Ezel dizisinde Ramiz Dayı karakterinin gençliğini canlandırması ve filmin adının Dayı Bir Adamın Hikayesi olması nedeniyle seyirciyi böyle bir beklenti içine sokmuştur. Ancak Ufuk Bayraktar’ın yaptığı açıklamaya göre, 2010-2011 yılları arasında Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Dayı’nın gençliği karakteri ve Ramiz Dayı ile bu filmin bir ilgisinin bulunmadığıdır. Ufuk Bayraktar bu karakteri yaratırken adil ve sevilen bir kabadayı olan babasından esinlendiğini ve filmin babasının hikayesini anlattığını açıklamıştır.

Dayı Bir Adamın Hikayesi izle filminin konusuna gelirsek, film zamanının sevilen bir kabadayısının hikayesini anlatmaktadır. Merhameti, cesareti ve adalet duygusunu henüz çocuk yaşlarda içine kazıyan bir adam olan Cevahir, yaramazlıklarından ve köydeki şikayetlerden dolayı ailesi tarafından çalışması için İstanbul’a gönderilir. Ailesinin İstanbul’da kıraathane işleten akrabaları Seyfi’nin yanına gönderilen Cevahir, burada çalışmaya başlar.Ancak İstanbul’da yaşadığı hayat tecrübeleri ve beraberinde yaşanan olaylar, Cevahir’i kabadayılar ailemine sokar ve bu alemin zirvesine doğru giden yükselişi çok hızlı gelişir.

10 Aralık’da vizyona giren, aksiyon ve dram filmleri türünde yer alan Dayı izle filmi, Ubay Film Yapım ve Zyef Film şirketlerinin ortaklaşa yapımcılığını üstlendiği yerli Türk filmidir. Adalet duygusu yüksek ve merhametli bir adamın hikayesinin anlatıldığı Dayı Bir Adamın Hikayesi izle filmini Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde kesintisiz olarak donmadan sitemizden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

11 yorum