Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
1,718 İzlenme
Dear Evan Hansen
6.1 IMDB Puanı

Dear Evan Hansen

(Sevgili Evan Hansen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marc Platt Productions
  • Film Süresi 2sa 17dk
Yönetmen
Senaryo Steven Levenson, Benj Pasek, Justin Paul
2021 yılının en iyi müzikal filmlerinden biri olan Dear Evan Hansen ya da Türkçe adıyla Sevgili Evan Hansen izle filmi Stephen Chbosky yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Film senaryosu ise Steven Levenson kaleminden çıkmıştır. Sevgili Evan Hansen full izle filmi ayrıca Benj Pasek ve Justin Paul isimlerinin 2015 yılındaki müzikal sahnesinden esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. Kesinlikle izlemeniz gereken müzikal ve dram filmleri türünde yer alan Dear Evan Hansen filminin oyuncu kadrosunda ise Ben Platt, Kaitlyn Dever, Amandla Stenberg, Nik Dodani, Colton Ryan, Danny Pino, Julianne Moore, Amy Adams gibi isimler yer almaktadır.

Dear Evan Hansen Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Evan Hansen isimli genç anksiyete tedavisi için sürekli terapiye gitmektedir. Terapist ise ona mektuplar yazmasını tavsiye eder. Evan ise mektubu yazarak ortadan kaybolduğuna kimsenin fark edip etmeyeceğini merak eder. Evan’ın okuldan arkadaşı olan Connor Murphy ise Evan’ın mektubunu bulur ancak mektupta aşık olduğu kız kardeşi Zoe’den bahsedildiğini okuyunca mektubun kendisini kızdırmak için yazıldığını düşünür. Aradan birkaç gün geçmesinden sonra Evan okul müdürü tarafından çağrılır ve ona Connor’un intihar ettiği söylenir. Ayrıca Connor’un intihar notunda Evan ve mektubu ile ilgili bilgiler de yer almaktadır. Bir süre sonra Evan, Murphy'lerin evine gider ve Cynthia'nın soruları üzerine Connor ile arasında bir dostluk olduğunu söyler ve Murphy'lerin bir meyve bahçesinde kolunun kırılmasıyla ilgili bir yalan söyler.

Sevgili Evan Hansen Full izle filminde daha sonra Evan anlattığı hikayenin inandırıcı olması için arkadaşı Jared'e eski tarihli Connor ile aralarında gerçekleşmiş gibi gözüken mailler üretmesini ister. Zoe ise intihar notunda neden kendi adının geçtiğini anlamaya çalışır. Bu arada okulda Evan ile benzer rahatsızlığı bulunan Alana Beck ise Connor’ı anmak için yapılan bir organizasyona katılırlar. Evan bu toplantıda Connor ile dostluklarını anlattığı bir konuşma yapar. Evan’nın bu konuşması kayda alınır ve video bir anda viral olur ve yayılır. Zoe ise Evan’a teşekkür eder. Evan ve Alana ise Connor için meyva bahçesini yeniden açmak için yardım toplamaya başlar ve bunlarla uğraşırken kendi terapisine gitmeyi birkaç kez unutur. Zoe ise bi gün Evan’a ondan hoşlandığını söyler ve ikisi yeni bir aşka yelken açar.

Bir süre sonra okul arkadaşları bir araya gelerek Connor için toplanan parayı Evan’a vermek isterler. Alana ise Evan’ın Connor ile ilgili anlattığı hikayelerden şüphelenmeye başlar. Evan ise ona terapi için yazdığı mektubu yollar ancak Alana Connor yardımları için bu maili sosyal medyada paylaşınca ona tepkiler gelir ve tepkiler üzerine yayından kaldırır. Bir süre sonra Murphy ailesi daha da parçalanmaya başlar. Zoe ile ayrılığından sonra Evan, ağaçtan düşmesinin aslında kaza olmadığını ve intihar etmeye çalıştığını itiraf eder. Bir süre sonra herşeyi anlattığı bir video yayınlar. Müzikal filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz 2021 yapımı Dear Evan Hansen izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın