Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
281 İzlenme
Death of a Telemarketer
5.3 IMDB Puanı

Death of a Telemarketer

(Büyük Yarış)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Datari Turner Productions
  • Film Süresi 1sa 28dk
2020 yılında vizyona giren Death of a Telemarketer izle yada Türkçe adıyla Büyük Yarış izle filmi, senaristliğini ve yönetmenliğini Khaled Ridgeway’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Komedi ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmi olan Death of a Telemarketer full izle filmi, telefonla pazarlama yapan bir adam ile işe yeni başlamış acemi bir personel ile aralarındaki rekabeti anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Lamorne Morris, Haley Joel Osment, Jackie Earle Haley, Matt McGorry, Alisha Wainwright gibi oyuncular yer almaktadır.

Death of a Telemarketer Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Kasey Miller Telewin isimli şirketin başarılı bir çalışanıdır. Millet telefon, internet ve yayın paketlerini, sahte aksanlar, sahte sempati ve yalanlar içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan satış tekniğine direnemeyen talihsiz tüketicilere satmaktadır. Etrafı, sonu gelmez saçma sapan şakalar yapan sıradan iş arkadaşları ve sonuç bekleyen bir patronla çevrilidir. Kasey için büyük bir gün olan ay sonu ise neredeyse çantasında olan 3000 dolarlık büyük bir ay sonu satış yarışmacısı vardır ve bu durum onun için iyidir. Çünkü o hafta bir nişan yüzüğü almak için kredi çekmiştir. Ayrıca o gecenin ilerleyen saatlerinde kız arkadaşı Christine’e evlenme teklifi edecektir.

Büyük Yarış Türkçe Dublaj izle filminde bir iş arkadaşı Kasey’i tek bir telefonla geçtiğinde, geç kalmaya ve arama listesindeki insanları taciz etmek de dahil gerekli her yolla bu parayı kazanmaya kararlıdır. Ancak Kasey yanlış kişiye yalan söyler ve eski bir arkadaş gibi davranarak, Asa Ellenbogen'i aceleyle satış yapmaya ikna etmeye çalışır. Asa kaybeder ve oğlu Jim ile birlikte Kasey'i silah zoruyla rehin alırlar. Asa'nın karısı yıllar önce bir tele pazarlamacıyla telefonda konuşurken bir kazada ölmüştür ve bu yüzden o tele pazarlamacılara karşı yıllardır nefretle doludur.

Asa, Kasey'nin insanları aramasını ve her yerdeki tele pazarlamacılar adına içtenlikle özür dilemesini ister. Death of a Telemarketer izle yada Büyük Yarış izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın