Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Final Yaptı
Flower of Evil 1080p izle
8.8 IMDB Puanı

Flower of Evil 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1sa 10dk
Senaryo Kim Joon Seok
2020 yılında Kore televizyonlarında yayınlanan Flower of Evil 1080p izle dizisi Kore Dizileri izle hayranlarının en beğendiği yapımlardan biridir. Oyuncu kadrosunda Lee Joon-gi, Moon Chae-won, Jang Hee-jin ve Seo Hyun-woo gibi isimlerin yer aldığı Flower of Evil türkçe altyazılı izle dil seçeneği ile sitemizden izleyebileceğiniz Kore yapımı bu dizi gizem, gerilim, suç ve romantik diziler kategorisindedir.

Kesinlikle izlemeniz gereken Kore Dizileri izle arasında yer alan Flower of Evil izle dizisinin konusu ise şöyle, Baek Hee-sung, gerçek kimliğini ve karanlık geçmişini gizleyen bir suçludur. Karısı Cha Ji-won ise dedektif olarak çalışmaktadır. Dışarıdan bakıldığında mutlu bir aile tablosu çizen bu çiftin aynı zamanda kariyerlerinde de başarılı insanlar olarak tanınırlar ve kendilerini çok seven bir kız çocukları vardır. Cha Ji-won’nun bağlı olduğu büro bi takım çözülemeyen cinayetleri araştırmaktadır ve Cha Ji-won bu katili yakalama konusunda inatçıdır. Ancak her ne kadar başarılı bir dedektif olsa da çözmeye çalıştığı bu cinayetler kocasının yıllardır sakladığı sırlarını ortaya dökmeye başlar ve eşinden şüphelenmesi ile Baek Hee-sung’un geçmişini irdeleme konusunda ısrarcıdır.

Gizem ve suç konulu yapımlar arasında Kore Dizilerinin belki de en iyi yapımı olan Flower of Evil türkçe altyazılı izle dizisini asya dizileri severlerin izlemeden geçilmemesi gereken bu muhteşem yapımı sitemizden keyifle izlemenizi öneriyoruz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın