Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Devam Ediyor
Hospital Playlist 1080p izle
8.8 IMDB Puanı

Hospital Playlist 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1sa 24dk
Kore Dizilerinin en sevilen yapımlarından biri olan ve 2020 yılında yayınlanmaya başlayan Hospital Playlist 1080p izle Senaryosunu Lee Woo-jung yönetmenliğini ise Shin Won-ho tarafından isimlerinin yaptığı Kore Dizileri arasında önemli bir yere sahip televizyon dizisidir. Hospital Playlist izle dizisinin oyuncu kadrosunda ise Jo Jung-suk, Yoo Yeon-seok, Jung Kyung-ho, Kim Dae-myung ve Jeon Mi-do isimleri yer alıyor.

Kore Dizileri izle hayranlarının kaçırmaması gereken reyting rekorları kıran Hospital Playlist izle dizisinin konusu ise şöyle, tıp fakültesinden beri çok yakın arkadaş olan 40'lı yaşlardaki beş doktordan biri olan Lee Ik-jun, karaciğer nakli konusunda uzmanlaşmış yardımcı doçent doktordur. Aldatan karısından boşandıktan sonra oğluna tek başına bakmaktadır. Karizması ve samimiyeti çoğu insanla bağlantı kurmasını sağlayarak onu hem hastalar hem de diğer doktorlar arasında popüler bir figür haline getiriyor. Pediatrik cerrahide yardımcı doçent olan Ahn Jeong-won ise aklına koyduğu her şeyi başarabilecek kadar iyi, cömert ve sevecendir. Kim Jun-wan, soğuk ve profesyonel görünen kardiyotorasik cerrahide doçenttir. Ancak, nadiren ortaya çıkan, yalnızca arkadaşları ve bazı hastalarla ortaya çıkan yumuşak, kibar bir mizaç gizler. Doğum ve jinekoloji yardımcı doçentlerinden Yang Seok-hyeong ise mesafeli ve içine kapanık bir doktordur. Kendi gözetimi altındaki kadın hastalar için daha çok çabalamaya isteklidir. Arkadaş grubundaki tek kadın olan Chae Song-hwa, beyin cerrahıdır. Meslektaşları tarafından mükemmel biri olarak tanınır. Hastalarına kibar ve nazik davranır, yüzlerce başarılı ameliyat yapar ve harika bir kişiliğe sahiptir.

Kesinlikle izlemeniz gereken Kore Dizileri izle arasında yer alan Hospital Playlist türkçe altyazılı izle dizisinde tıp dünyasındaki bu muhteşem doktorların hikayelerinin anlatıldığı Hospital Playlist izle dizini kesintisiz olarak full hd ve 1080p kalitesinde donmadan sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.
  • 1. Sezon
  • 2. Sezon
  • Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın