Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Final Yaptı
Its Okay to Not Be Okay 1080p izle
8.8 IMDB Puanı

Its Okay to Not Be Okay 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1sa 10dk
Senaryo Jo Yong-Hae
Yönetmenliğini Shin Woo Park’ın yaptığı It’s Okay to Not Be Okay 1080p izle dizinin senaryosunu ise Jo Yong-Hae yazmıştır. 2020 yılında vizyona giren Kore Dizileri izle kategorisindeki bu romantik-komedi dizisi izleyenlerin büyük beğenisini toplamıştır. İçinizi ısıtan bir aşk hikayesinin anlatıldığı bu Kore Dizisi’nin orijinal adı ise Saikojiman Gwaenchanha olan bu hikayenin baş rollerinde ise Kim Soo-hyun, Seo Ye-Ji ve Jeong-se Oh isimleri yer almaktadır.

Moon Gang-tae, otizmli ağabeyi Moon Sang-tae ile birlikte yaşamaktadır. Sang-tae annelerinin öldürülmesine tanık olduğundan beri sık sık kasabadan kasabaya taşınırlar. Gang-Tae, yerleştikleri her yerde bir psikiyatri koğuşunda bakıcı olarak çalışır. Bir hastanede çalışırken, antisosyal kişilik bozukluğu olduğu söylenen ünlü çocuk kitabı yazarı Ko Moon-young ile tanışır.

Koşullar Gang-tae'yi gençken yaşadıkları şehir olan Seongjin Şehrindeki OK Psikiyatri Hastanesinde çalışmaya yönlendirir. Bu arada Moon-young, geçmişlerinin örtüştüğünü öğrendikten sonra Gang-tae için romantik bir saplantı oluşturur. Onu, bu üçlünün birbirlerinin yaralarını iyileştirdiği yere kadar peşinden gider. Birçok sırrı çözerler, birbirlerinden teselli ararlar ve hayatlarında ileriye doğru hareket ederler.

It’s Okay to Not Be Okay türkçe altyazılı izle olarak full hd kalitesinde sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın