Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Final Yaptı
My Roommate is a Gumiho izle
8.5 IMDB Puanı

My Roommate is a Gumiho izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1sa 10dk
2021 yılının en çok ses getiren Kore Dizilerinden birisi olan My Roommate is a Gumiho Türkçe Altyazılı izle dizisi Nam Sung Woo ve Park Joon Hwa yönetmenliğinde ekranlara gelmiştir. Şehir efsanelerinin konu edildiği bu K-Drama dizisinin başrollerinde ise Jang Ki Yong, Lee Hye Ri, Kang Han Na, Kim Do Wan, Hyuk’ta Bae, Park Kyung Hye gibi oyuncular yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken Kore Dizileri izle arasında yer alan My Roommate is a Gumiho izle dizinin konusu ise kısaca şöyle, 1000 yaşına girmesine henüz 1 yaş kalmış oldukça yakışıklı ve zeki bir yazar olan Shin Woo Yeo, insan olabilmek için onların enerjilerini bir eşyasında biriktirir. Bir gece Shin Woo’nun arabası park halindeyken sarhoş bir genç arabanın üzerine yaslanır. Sarhoş gencin arkadaşı Lee Dam onu arabanın üzerinden almaya çalışırken Shin Woo yardım etmeye çalışır ancak insanların enerjilerini topladığı boncuğunu kazayla yere düşürür ve Lee Dam yanlışlıkla boncuğu yutar. Boncuğun özelliği ise normal bir insanın vücudunda sadece 1 yıl kalabilir ve çıkarılmazsa parçalara ayrılıp içinde bulunduğu kişiyi öldürür. İnsan olma hayallerini kaybetmek istemeyen Shin Woo ise Lee Dam’a gerçekleri açıklamak zorunda kalır ancak sorun şu ki bu zamana kadar hiç sevgilisi olamayan Lee, çözüm yolu bulana kadar Shin Woo ile birlikte yaşamaya başlar.

Asya Dizileri izle dünyasının en popüler yapımlarını içinde barındıran Kore Dizileri arasında en çok beğenilen dizilerinden biri olan My Roommate is a Gumiho Türkçe Altyazılı izle dil seçeneği ile kesintisiz olarak sitemizden Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan bedava izleyebilirsiniz.

Asya Dizileri fanatiklerinin beğenebileceğini düşündüğümüz Praomook ve Tra Barb See Chompoo dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın