Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Devam Ediyor
Praomook izle
7.6 IMDB Puanı

Praomook izle

2021 yılının en popüler Tayland Dizileri arasında yer alan Praomook izle dizisi Sarasawadee Wongsompetch yönetmenliğinde yayınlanmaya başlayan bir Romantik-Dram dizisidir. Tayland dizileri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken diziler arasında yer alan Praomook izle dizisinin başrollerinde ise Bua Nalinthip Sakulongumpai, Pon Nawasch Phupantachsee isimleri yer almaktadır.

Prapmook izle dizisinin konusuna ise şöyle; Ailesinin batıl inançları yüzünden evlenmek zorunda kalan iki gencin hikayesini anlatıyor.Praomook'tan onunla evlenmesini ve bunu ortadan kaldırmasını ister. Karşılığında, babasının borcundan dolayı kaybettikleri ve ona yük olan evini geri almayı teklif ederler. Praomook ailesine destek olabilmek ve babasının borcunu ödeyebilmek bir barda DJ olarak çalışmakta ve şansızlıklarla boğuştuğu hayatını düzene sokma derdindedir. Chalantorn ise Praomook’un geçimsiz biri olduğunu düşündüğü içim ona karşı önyargılıdır. Çünkü onun tam bir baş belası olduğunu düşünür ve sürekli birbirlerini yiyen tiplerdir. Praomook’un ailesi ise kızlarının bahtsızlığını ve üzerindeki kara bulutları dağıtması için evlenmesi gerektiği gibi bir batıl inanca sahiplerdir. Ailesinin bu batıl inançları üzerine kızları Praomook’un Chalantorn ile evlenmesi için baskı yapmaya başlarlar. Praomook’un kendisine olan ilgisinin farkında olan Chalantorn ise ondan kurtulmak için elinden geleni yapmaya çalışır. Hatta yakın arkadaşı Rut ile eşcinsel bir ilişkisi varmış numarası yapar. Chalantorn’un bu davranışlarını inandırıcı bulmayan Praomook ise işi inada bindirip onu kendisine aşık etmek için uğraşır.

Praomook izle dizisinde daha sonra bu ikili arasında aşk ve nefret ilişkisi başlar. Ancak her ne kadar birbirlerine aşık olacakmış gibi olsa da önlerinde sürekli engeller çıkar. Chalunthorn'un eski sevgilisi Treenutch’in Chalunthorn ile tekrar sevgili olmak istemesiyle olaylar içinde çıkılmaz hale gelir. Praomook izle dizisini ve diğer en güncel ve popüler Tayland Dizileri türkçe altyazılı izle dil seçeneği ile kesintisiz olarak sitemizden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın