Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Devam Ediyor
Start Up 1080p izle
8.1 IMDB Puanı

Start Up 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1sa 20dk
Senaryo Hye-ryeon Park
Yönetmenliğini Choong-Hwan Oh’un yaptığı Güney Kore yapımı Start Up 1080p izle dizisi 2020 yılında vizyona girmiştir. Kore Dizileri izle kategorisindeki bu romantik komedi türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Bae Suzy, Nam Joo-hyuk, Kim Seon-ho, Kang Han-na gibi isimler bulunuyor. En iyi Kore Dizileri arasında gösterilen ve en çok izlenen Kore dizileri listesinde üst sıralarda yer alan Start Up Türkçe Altyazılı izle dizisinin orijinal adı Seutateueob full hd izle Netflix’te yayına girmiştir.

Kesinlikle izlenmesi gereken Kore Dizileri izle arasında yer alan bu yapımın konusuna gelirsek, Güney Kore'nin Sandbox adlı kurgusal Silikon Vadisi'nde geçen Start-Up, başlangıç şirketlerinin dünyasındaki insanların hikayesini anlatıyor.

Seo Dal-mi (Bae Suzy), Kore'nin Steve Jobs'u olmayı hayal eden parlak ve hırslı genç bir kadındır. Dal-mi'nin süslü bir geçmişi yok ama işine tutkuyla bağlı. Parlak bir enerjisi var ve çok çeşitli yarı zamanlı işlerde deneyime sahip, çok canlı bir insan.

Nam Do-san (Nam Joo-hyuk), Samsan Tech'in kurucusudur. Küçük bir çocukken bir "matematik dehası" olan Do-san, bir zamanlar ailesinin gururuydu, ancak işi son iki yıldır kötüye gittiği için şimdi onların utancı haline geldi. Dal-mi'nin yanlışlıkla onu ilk aşkı olarak hatırladığını öğrenir ve bu yanlış anlamayı gerçeğe dönüştürme umuduyla yoluna devam etmeye karar verir.

En iyi Kore yapımı diziler arasında ki Start Up türkçe altyazılı izle dizisini sitemizden donmadan full hd izle ve 1080p izle kalitesinde bedava izle olarak keyifle izleyebilirsiniz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın