Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Final Yaptı
Sweet Teeth 1080p izle
8.3 IMDB Puanı

Sweet Teeth 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 45dk
2021 yılında Çin televizyonlarında yayınlanmaya başlayan Sweet Teeth izle dizisi Çin dizileri arasında en beğenilen romantik komedi dizilerinden biridir. Yönetmenliğini Derek Hui ve Liu Han Yang yaparken senaryo ise Mu Fu Sheng’e aittir. Sweet Teeth full izle dizisinin oyuncu kadrosunda ise Baby Zhang, Bi Wen Jun, Betty Wu, Zhai Xiao Wen, Terry Liu, Wan Zi Lin isimleri yer almaktadır.

Çin Dizileri arasında kesinlikle izlemeniz gereken Sweet Teeth dizisinin konusu ise şöyle, Bir üniversitede ders veren diş hekimi Ai Jing Chu ile okulun kütüphanecisi Zeng Li arasında ufak bir yanlış anlaşılma olur ve bu yüzden Zeng, Jing’e mesafeli davranmaktadır. Bir gün Zeng dişleri ile ilgili bi konuda yardıma ihtiyaç duyar ve mecburen Ai Jing ile görüşmek zorunda kalır. İkili bir süre sonra samimi olmaya başlar ve birbirlerine karşı boş değillerdir. Sürekli birlikte zaman geçirirler ve tam birbirlerine aşık oldukları sırada Zeng’in ilk aşkı yeniden ortaya çıkar ve kafası karışır.

Asya dizileri hayranlarının, özellikle Çin Dizileri severlerin kaçırmaması gereken Sweet Teeth izle dizisini sitemizden Full HD ve 1080p kalitesinde Türkçe Altyazılı izle dil seçeneği ile kesintisiz olarak donmadan keyifle izleyebilirsiniz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın