Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Final Yaptı
The King Eternal Monarch 1080p izle
8.3 IMDB Puanı

The King Eternal Monarch 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1sa 10dk
The King Eternal Monarch 1080p izle dizisi, Lee Min-ho, Kim Go-eun, Woo Do-hwan, Kim Kyung-nam, Jung Eun-chae ve Lee Jung-jin'in başrol oynadığı 2020 yılında yayınlanan romantik ve fantastik diziler izle kategorisinde Türkçe Altyazılı izle dil seçeneği ile izleyebileceğiniz bir Güney Kore televizyon dizisidir. Senaryosunu Kim Eun-sook tarafından yazılmıştır.

Gelmiş geçmiş en iyi kore dizileri izle arasında gösterilen The King Eternal Monarch full hd izle dizisinin konusu, İki paralel dünyada geçen dizi, Kore Cumhuriyeti'nin Krallığın yerine geçtiği ve üvey amcası Lee Lim tarafından açılan efsanevi bir kapıyı geçtikten sonra alternatif bir gerçekliğe erişimi keşfeden Corea Krallığı İmparatoru Lee Gon'u takip ediyor. Lee Lim'in vahşetine bir son vermek ve iki dünya arasında bir portal olarak kullanılan Manpasikjeok'un diğer yarısını geri almak için yola çıkar.

Corea Krallığı'nın modern bir imparatoru olan Lee Gon (Lee Min-ho), Kore Cumhuriyeti'nin Krallığın yerine var olduğu alternatif bir gerçekliğe bariyeri aşmaya çalışır. Çocukluğunun dönüm noktasında aldığı bir kimlik kartından tanıdığı dedektif Jung Tae-eul (Kim Go-eun) ile karşılaşır: babasının suikastı. Önceki kral Lee Ho'yu (Lee Gon'un babası) öldüren Lee Gon'un üvey amcası Lee Lim (Lee Jung-jin), iki paralel dünya arasında gidip gelirken ordular topluyor ve saklanıyor.


Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın