Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Final Yaptı
W Two Worlds 1080p izle
8.1 IMDB Puanı

W Two Worlds 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1sa
Senaryo Jae-Jeong Song
Dae Yoon Jung yönetmenliğinde 2016 yılında yayınlanan W Two Worlds 1080p izle dizisi Kore Dizileri arasında en sevilen yapımlardan biridir. Senaryosunu Jae-Jeong Jung’un yazdığı bu Romantik ve Fantastik konulu diziler arasında yer alan yapımın başrollerinde Hyo-joo Han, Jong-Suk Lee, Eu-Gene Jeong, Eui-sung Kim gibi isimler yer almaktadır.

Orijinal adı W - du gaeui segye full hd izle olan bu dizinin konusu ise şöyle, W webtoon’un hikayesi, çekim konusunda da yetenekli, yakışıklı ve zeki bir çocuk olan ana karakteri Kang Chul'un genç yaşlarıyla başlar. 2004 Atina Olimpiyatları'nda 50 metrelik tabanca atışını kazanmasıyla Güney Kore'de ünlendi. Ancak bu şöhret, kimliği belirsiz Katilin ailesini katletmesi ile kesintiye uğrar ve yanlışlıkla suçla itham edilir. Başka bir kötü adam, Han Cheol-ho, davayı siyasi popülerlik kazanmak için ele alır ve mahkemeyi Kang Chul'a ölüm cezası vermeye çağırır. Tüm çabalarına rağmen, Kang Chul suçsuz sayılır. Ailesini kaybettiği için bunalıma giren Han Nehri üzerinde intihara teşebbüs eder, ancak kendini durdurur ve bunun yerine gerçek katili aramayı seçer ve hayatını suçla mücadeleye adar.

On yıl sonra, Kang Chul bir multimilyoner oldu. Ailesinin ölümünün ardındaki gerçek suçluyu yakalamak için "W Projesi"ni başlatır; Projenin bir parçası, "kim" ve "neden" sorularının baş harflerinden sonra "W" olarak adlandırılan televizyon yayın şirketidir. Bir gece, şüpheli bir telefon alır ve çatı katının çatısında aynı gizemli Katil tarafından ağır şekilde yaralanır. Sonra illüstratörün kızı Oh Yeon-joo yanlışlıkla çizgi roman dünyasına girdiğinde daha da garip şeyler olur. Hikaye, mutlu bir sona sahip olup olmayacağı sorusuna dönüyor.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın