Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
983 İzlenme
Dönüşüm Noktası
6.0 IMDB Puanı

Dönüşüm Noktası

(The Turning Point)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 37dk
Senaryo Roberto Cimpanelli, Gabriele Scarfone
Dönüşüm Noktası izle ya da diğer adıyla The Turning Point izle filmi 2021 yılında Riccardo Antonaroli yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Roberto Cimpanelli ve Gabriele Scarfone ikilisi tarafından kaleme alınan Dönüşüm Noktası hd izle filmi suç ve dram filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Andrea Lattanzi, Brando Pacitto, Ludovica Martino gibi oyuncular rol almaktadır.

Suç konulu filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Dönüşüm Noktası Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yağmurlu bir gecede iki yaşlı çöpçü işyerinde tartışırlar. Ludovico, yirmili yaşlarının sonlarında, muazzam bir özgüven eksikliği ve klinik kaygı ile mücadele eden içine kapanık bir gençtir. Babası onu ziyarete gelir ve oğlunun henüz hayatta hiçbir şey başaramamasına ve aynı zamanda tembellik ve erteleme alışkanlığına çok üzülür. Kasabanın diğer tarafında, Flamingo adındaki köhne bir barda, orta yaşlı bir adam, bariz bir şekilde gayri meşru bir kaynaktan gelen bir çanta dolusu parayla içeri girer. Bir telaş anında, bu çanta, sahibi tarafından kovalanan motosikletiyle kaçmaya çalışan genç bir adam tarafından çalınır. Hırsız Jack, yaklaşmakta olan trafik nedeniyle bisikleti ıslak yolda kaydığında neredeyse ata binmek üzeredir ve şimdi yaya olarak kaçmak zorundadır.

İtalyanca adı La svolta izle olan Dönüşüm Noktası full hd izle filminde Ludovico daha sonra peşindekilerden kaçmak için dar sokaklardan geçer ve sonra sokağın kenarındaki çöp bidonlarının arkasına sığınır. Aynı zamanda, Ludovico çöpleri atmak için yakındaki binadan çıkar ve Jack tarafından hızla rehin alınır. Jack, sırtına silah dayayıp onu evine götürmesini emreder. Ludovico çok korkmuş ve itaat etmekten başka bir şey yapamıyor ve hırsızı titrek bir şekilde dairesine götürüyor. Anahtarlarını ve cep telefonunu alan Jack, adamda bir sorun olduğunu anlar ve ona yardım etmek için acele eder, Ludovico'ya anksiyete ilacını verir ve sonra kendisi de birkaç damla alır. Daha sonra ev sahibine beş bin avroluk bir deste verir ve sessiz kalırsa ve bir süre dairesinde kalmasına izin verirse ona hediye edeceğine söz verir.
Bu arada, sokakta, takipçisi Mario, çantadan düşmüş bir para yığını bulur ve Jack'in apartmanların içinde bir yerde saklandığını fark eder.

The Turning Point izle filminde daha sonra hemen adamlarına haber verir ve yirmi kişiye evin önünde toplanıp içeri ve dışarı her hareketi izlemelerini emreder. Jack bunu apartman penceresinden fark eder ve kaçışının istediği kadar hızlı olmayacağını anlar. 2021 yılında Netflix’te gösterime giren The Turning Point (La svolta) izle ya da Dönüşüm Noktası izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın