Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
38,110 İzlenme
Dövüş Kulübü
8.8 IMDB Puanı

Dövüş Kulübü

(Fight Club)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fox 2000 Pictures
  • Film Süresi 2sa 19dk
Yönetmen David Fincher
Senaryo Chuck Palahniuk, Jim Uhls
Gelmiş geçmiş en iyi filmler listelerinde en üst sıralarda yer alan Fight Club izle ya da Türkçe adıyla Dövüş Kulübü Full HD 1080p izle filmi 1999 yılında yönetmenliğini David Fincher, senaryosunu ise Chuck Palahniuk yazmıştır. Başrollerinde Brad Pitt, Edward Norton ve Helena Bonham gibi ünlü isimlerin yer aldığı bu kült yapım IMDb top 250 filmleri listesinde onbirinci sırada yer alırken 100 milyon $ hasılat elde edip, 1 Oscar adaylığı, 10 farklı ödül ve toplamda 31 farklı adaylık ile önemli bir başarıya imza atmıştır.

Kült filmler arasında yer alan Fight Club Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Bir otomobil firmasında çalışan dış ses, işinden ve sahip olduğu şeylerden memnun değildir ve kronik uykusuzluktan muzdariptir. Bunu iyileştirmek için, bir hastalık hastası gibi davranarak destek gruplarına katılır. Başka bir bağımlı olan Marla Singer ile burada tanışır. Ancak Marla ona iyi gelmez ve aynı gruplara katılmaya başlayınca mutluluğu bozulur. İkili, hangi gruplara katılacaklarını konusunda anlaşma yapar. Bir gün iş seyahatinden eve dönerken uçakta, sabun satıcısı Tyler Durden ile tanışır. Anlatıcı, evini bulmak için eve döner ve tüm eşyaları bir patlamayla yok olur. Maddi kaybından dolayı cesareti kırılan kahramanımız Tyler'ı arar ve bir barda buluşurlar.

Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle filminde Tyler ona tüketim çılgınlığının tuzağına düştüğünü söyler. Otoparkta, kahramanımızdan kendisine vurmasını ister ve aralarında yumruk yumruğa kavga olur. Barın dışında büyüyen erkek kalabalığını çeken daha fazla kavgaları var. Dövüşler, erkeklerin rutin olarak buluşan Dövüş Kulübü'nü kurduğu barın bodrum katına taşınır. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler listesinde ilk sırada yer alan Dövüş Kulübü izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p izle kalitesinde donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese keyifli filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın