Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
788 İzlenme
Drushyam 2
8.3 IMDB Puanı

Drushyam 2

(Drushyam 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Max Movies
  • Film Süresi 2sa 35dk
Yönetmen
Senaryo Jeethu Joseph, R. Samala
2021 yılında vizyona giren Drushyam 2 izle filmi, Jeethu Joseph tarafından yönetmenliği ve senaryosu yazılan Hint filmidir. Suç ve dram filmleri türünde yer alan Drushyam 2 filmi Drushyam filminin sonrasında gerçekleşen olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Venkatesh, Meena, Nadhiya, Naresh, Kruthika, Esther Anil, Sampath Raj, Poorna gibi oyuncular yer almaktadır.

Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Drushyam 2 izle filminin konusuna gelirsek, Janardhan, Rambabu'nun kayınbiraderi öldürdükten sonra polislerden kaçarken, Drushyam’ın Varun’un cesedini gömdüğünü görür. Evinde saklanırken polisler baskın yapar ve tutuklanır. Aradan altı yıl geçmesinden sonra Rambabu, Jyothi, Anju ve Anu hayatlarına devam etmeye çalışırlar. Rambabu, ailesinden kalan arazileri sattıktan sonra bir sinema salonu açar ve ünlü senarist Vinaya Chandra ile kendi filmini çeker. Anju, polislerle olan kötü tecrübesinden sonra kötü günler geçirmektedir.

Rambabu'nun zenginliğini kıskanan köylüler, Anju'nun Varun'u yönlendirdiğini ve Rambabu ve ailesi hakkında dedikodular yaptığını iddia eder. Ailesinden uzak kaldığını düşünen Jyothi ise alkolik kocası Sanjay tarafından sürekli taciz edilen komşusu Saritha ile yakın arkadaş olur. Varun'un ölüm yıldönümünde, babası Prabhakar, Rambabu'ya oğlunun kalıntılarını vermesi için yalvarır, ancak Rambabu reddeder. Sonrasında yaşanan olaylardan sonra Rambabu tutuklanır, ancak delil yetersizliğinden serbest bırakılır ve polisin aileyi rahatsız etmesi geçici olarak yasaklanır.

Drushyam 2 izle filmi yıllar önce işlenmiş bir cinayetin arkasındaki sırrın yeniden alevlenmesini ve olayın yeniden araştırıldığı ve bu sırada ailesini korumak için elinden geleni yapan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. 2021 yılının en iyi Hint filmlerinden biri olan Drushyam 2 izle filmini Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi Hint filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın