Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
46,499 İzlenme
Dünyanın En Kötü İnsanı
7.9 IMDB Puanı

Dünyanın En Kötü İnsanı

(The Worst Person in the World)
Yönetmen
Senaryo Joachim Trier, Eskil Vogt
Dünyanın En Kötü İnsanı izle filmi 2021 yılında Joachim Trier yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Trier ve Eskil Vogt ikilisinin kaleme aldığı Dünyanın En Kötü İnsanı izle filminin diğer adı ise The Worst Person in the World izle filmidir. Norveç, Fransa, İsveç ve Danimarka ortak yapımı olan Dünyanın En Kötü İnsanı hd izle filmi dram ve romantik komedi filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Herbert Nordrum gibi oyuncular rol almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Dünyanın En Kötü İnsanı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, film tıp öğrencisi olarak görülen Julie'nin aniden bedenden çok insan zihniyle ilgilendiğinin farkına varmasıyla başlamaktadır. Akademik alanını psikolojiye çevirerek, kendini yeniden çok görsel biri olarak değerlendiriyor ve daha sonra fotoğrafçılığa geçer. Aynı derecede emin olmadığı romantik hayatında deneyler yapar ve psikoloji profesörüyle yatar. Erkek arkadaşıyla bir partiye gider ve Oslo'da ünlü bir çizgi roman sanatçısı olan Aksel ile tanışır. İkili başlangıçta bu macerayı daha ileriye taşımakta tereddüt etse de Julie, Aksel'in dairesinden çıkarken Aksel'in onu ne kadar çok istediğini fark eder ve ikili bir ilişkiye başlar.

Julie, Aksel'in yanına taşınır ve bir hafta sonu için Aksel'in aile evini ziyaret ederler ve burada ailenin geri kalanı onlara katılır. The Worst Person in the World izle filminde günlerini çoğunlukla genç yeğeni ve yeğeniyle geçiren Aksel, Julie'den bebek sahibi olmak ve kendi ailesini kurmakla ilgilenir. Julie bu fikirden vazgeçer ve henüz anne olmaya hazır olmadığını ve ne zaman olabileceğinden emin olmadığını açıklar. Şehre dönerler ve Aksel'in yeni kitabının lansmanı için düzenlenen bir etkinliğe katılırlar, ancak Julie orada kendini giderek yabancı hisseder. Eve dönmek için ayrılıyor ve kendini sorgulayan bir tavırla sokaklarda yürüyor, bir ev partisini fark ediyor ve gizlice içeri giriyor.

İçki içip başkalarıyla sadece karışmak için ilginç olmayan sohbetler yapmaya çalışırken, kendisini hemen onunla ilgilenen Eivind ile tanıştırır. İkisi gece boyunca bir bağ kurar ve yakınlaşmaya devam eder. 2021 yapımı The Worst Person in the World izle (Verdens verste menneske) ya da Türkçe adıyla Dünyanın en Kötü İnsanı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum