Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
6,682 İzlenme
Durgun Su
6.6 IMDB Puanı

Durgun Su

(Stillwater)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 3dot productions
  • Film Süresi 2sa 19dk
Yönetmen
Senaryo Thomas Bidegain, Noé Debré, Tom McCarthy
2021 yapımı Stillwater izle ya da Durgun Su izle filmi, senaryosu Marcus Hinchey, Thomas Bidegain, Noé Debréile isimlerinin ortaklaşa yazdığı ve yönetmen koltuğunda Tom McCarthy ismini gördüğümüz ABD yapımı dram ve suç filmleri türünde yer alan bir filmdir. İşsiz bir babanın yaşam mücadelesini anlatan Durgun Su izle filminin oyuncu kadrosunda ise Matt Damon, Camille Cottin, Abigail Breslin gibi oyuncular yer almaktadır. Stillwater türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Bill Baker isimli adam, bir petrol işinde çalışırken işini kaybeder ve Stillwater, Oklahoma'da hayatını geçindirebilmek için tuhaf bir inşaat işine girer.

Bill’in kayınvalidesi Sharon'ı kızı Allison hakkında bilgi almak için ziyaret gelir ve Allison, oda arkadaşı ve sevgilisi Hamdi Lina'yı öldürmekten suçlu bulunmuştur. Allison, Marsilya kentinde 9 yıl hapis cezasına çarptırılır. Sharon, Allison'ı düzenli olarak ziyaret etmeye başlar ve Bill'e kızını dört yıl sonra görmesi için yalvarır. Hiçbir işi olmayan ve harcamaları Sharon'ın üstlendiği Bill, Marsilya'ya kızını görmeye gider. Mesafeli ve soğuk bir konuşmanın ardından Allison, Bill'den mektubunu avukatı Maitre Leparq'a teslim etmesini ister.

Allison mektubunda Maitre'ye profesörü Patrick Okonedo'nun Akim adında bir adamı ortaya çıkaran kulaktan dolma haberi hakkında bilgi verir. Akim, bir partide Patrick'in öğrencisi Souad'a yaklaşır ve yıllar önce bir kızı bıçakladığını iddia ederek kendini kurtarmıştır. Allison ve Patrick, Akim'in Lina'yı öldüren kişi olduğuna inanmaktadır, ancak Leparq böyle bir komploya dahil olmayı istemez ve yargıcın böyle basit bir bilgiyle dava açmayacağını söyler. Allison, Leparq'ın talebini kabul edip Akim'i araştırmasına yardım edeceğinden umutlu olsa da Bill kızını hayal kırıklığına uğratmak istemez ve bu nedenle kendi başına olayı çözmeye karar verir.

Durgun Su türkçe dublaj izle filminde Bill daha sonra Virginie adında bir kadın ve sekiz yaşındaki kızı Maya ile arkadaş olur ve Virginie’den yardım alır. Bill, Virginie'nin yardımıyla davayla ilgili bazı somut ipuçları bulur. Ancak bu kadar büyük çabaya rağmen kızının masumiyetini kanıtlama konusunda kararlıdır. Daha sonra Bill, Akim'in izini sürerek, olay yerinde bulunan DNA ile onun DNA'sını almak için bir arayış içine girer. Eski bir polis memuru Dirosa, Bill'in Akim'i bulmasına yardım etmeyi teklif eder. Ancak hizmeti karşılığında 12 bin Euro talep eder. Kayınvalidesinin yardımıyla geçinen Bill, Akim'i tek başına aramaya karar verdikten sonra Bill ve Virginie, Akim'in bir partide yaklaştığı Souad ile tanışır, ancak kız, Akim'i ispiyonlamayı reddeder.

Stillwater izle filminde daha sonra Virginie ve Nedjma, Souad'ın sosyal medya hesaplarından geçmiş aktivitelerini araştırır ve Lina'nın ölümünden önce Allison'ın çevresindeki tüm öğrencilerin grup fotoğraflarını indirdiler. Sonunda Bill, Akim'i bulur, ancak onu yakalayamadan çete üyeleri Bill'i yakalar ve döver. Akim’in izini kaybeder ancak yine de onu bulma umuduyla Marsilya’da kalmaya devam eder. Dram ve suç filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Stillwater izle, Durgun Su izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum