Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif Fragman
2,890 Görüntülenme
Dürüst Hırsız
6.0 IMDB Puanı

Dürüst Hırsız

(Honest Thief)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Argonaut Entertainment Partners
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Steve Allrich, Mark Williams
Honest Thief izle ya da türkçe adıyla Dürüst Hırsız izle filmi 2020 yılında Mark Williams yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Amerikan yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türündeki yapımın senaryosu ise Williams ve Steve Allrich'e aittir. İzlemeniz gereken suç filmleri arasında yer alan Dürüst Hırsız izle filminin oyuncu kadrosunda ise Liam Neeson, Kate Walsh, Jai Courtney, Jeffrey Donovan, Anthony Ramos, Robert Patrick gibi oyuncular yer almaktadır.

Dürüst Hırsız Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, ABD Deniz Kuvvetlerinden emekli Tom Dolan, kimliğini gizleyerek usta bir hırsız haline gelmiştir. Ancak bir gün psikoloji öğrencisi olan Annie Wilkins’e aşık olup hayatında yeni bir beyaz sayfa açmak ister. Artık dürüst bir adam olmaya karar veren Tom, geçmişini geride bırakabilmek için FBI ile ceza indirimi konusunda bazı işleri ispiyonlama karşılığında pazarlık yapmak ister. Ajan Sam Baker, daha önce sahte ihbar aldığı için onu başından savar ve Tom’u sorgulamaları için John Nivens ve Ramon Hall'u gönderir.

Tom onları bir kaç yere gönderir, ancak paraları bulan Nivens Hall'u parayı çalıp kendilerine almak için ikna eder. Nivens, Hall ve Tom paranın geri kalanı için pazarlık yaparken Baker aniden gelir ve Nivens, Baker'ı öldürür ve Tom da Annie ile kaçmak zorunda kalır. Tom, Annie'ye bütün olan biteni anlatır ve canını kurtarması için kaçmasını söyler ve Nivens ve Hall'un parayı çaldığını gösteren güvenlik kamerası kayıtlarını kanıt olarak almak için depoya döner. Nivens, Annie'yi öldürmek için hastaneye gider ancak Meyers ile karşılaşınca yanına yaklaşamaz.

Dürüst Hırsız full izle filminde daha sonra Tom, Hall'u evinde yakalar ve kamera kayıtları ile paranın bulunduğu evin yerini söyletir. Tom, Annie'yi hastaneden alıp daha güvenli bi yere nakleder. Olayların iyice kontrolden çıkmasının ardından Tom, Nivens'ın arabasına bir bomba yerleştirerek teslim olması için ikna etmeye uğraşır. Günün sonunda Meyers, Nivens'ı tutuklar ve parayı arabasından alır. Daha sonra ortaya çıkan kayıt cihazı sayesinde tüm suçlular ifşa olur. Honest Thief izle filmi ya da Dürüst Hırsız izle filmimi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan izle.
Etiketler:

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın