Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,684 Görüntülenme
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3
7.5 IMDB Puanı

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3

(How to Train Your Dragon: The Hidden World )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 44dk
Yönetmen
Senaryo Dean DeBlois, Cressida Cowell
2019 yılında Dean Deblois yönetmenliğinde vizyona giren Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya izle animasyon filmi aynı isimdeki kitap serisinin üçüncü filmidir. Animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken serilerden biri olan bu yapımın karakter seslendirmelerini ise Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham, Cate Blanchett isimleri yapmaktadır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Hıçkıdık viking kasabasının şefi olduktan sonra o ve diğer ejderha binicileri diğer ejderhaları kurtarmaya devam etmektedirler. Bir süre sonra ada tamamen ejderhalar ile dolar. Bir süre sonra Hıçkıdık ölen babasının o küçükken bahsettiği ejderhaların sığınağı olan Gizli Dünya’yı bulmak ister. Ancak bir savaş grubu esir tuttuğu dişi bir beyaz öfke türündeki ejderhayı bir ejderha avcısına verirler. Hıçkıdık ise ormanda ejderha avcısının tuzaklarını bulur. Aynı günün gecesinde ise ejderha avcısı Hıçkıdık’ı ziyaret ederek ondan ejderhasını teslim etmesini ister.

Hıçkıdık bu duruma hazırlıklıdır ve ona önceden kurduğu tuzakla ondan kaçmayı başarır. Daha sonra babasının bahsettiği Gizli Dünyayı bulmak için bütün ejderhaları bir araya getirerek kasabadan ayrılırlar. Ancak bir süre sonra yolda dinlenmek için durdukları adaya yavaş yavaş yerleşmeye başladılar. Burada Hıçkıdık, Dişsizin bazı hareketleri tek başına yapamadığı için ona yeni bir kuyruk yapar ve Dişsiz bu sayede beyaz öfke ile tek başına buluşmaya başlar. Bir süre sonra Valka devriye atarken Grimmel’in ordusunun geldiğini görür ve hemen geri dönerek Hıçkıdık’a haber verir.

Hıçkıdık ise Dişsizi ararken gizli dünyayı bulur ve dişsiz ile beyaz öfkenin diğer ejderhaları mutlu yaşadıkları gizli dünyaya yönlendirdiğini görür. Animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin üçüncü filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla 4K Full HD ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın