Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
2,586 Görüntülenme
Enola Holmes
6.6 IMDB Puanı

Enola Holmes

(Enola Holmes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, Legendary Entertainment,
  • Film Süresi 2sa 3dk
Yönetmen Harry Bradbeer
Senaryo Nancy Springer, Jack Thorne
Harry Bradbeer yönetmenliğinde, senaryosu Nancy Springer ve Jack Thorne’a ait Enola Holmes izle filmi 2020 yılında vizyona girmiştir. Ünlü karakter Sherlock Holmes’un kız kardeşinin hikayesinin anlatıldığı İngiltere yapımı dedektiflik filmleri konulu aksiyon dolu suç, dram ve gizem konulu filmler kategorisinde yer alan Enola Holmes izle filminin oyuncu kadrosunda Stranger Things dizinin yıldız oyuncusu Millie Bobby Brown ve Henry Cavill, Sam Claflin, Helena Bonham Carter ile Louis Partridge gibi isimler yer alıyor.

Dedektif konulu gizem filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken Enola Holmes türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İngiltere’nin ünlü dedektifleri olan Holmes ailesinin en küçük kardeşidir. Son derece zeki ve iyi bir gözlemci olan ve zamanın kadınları için tabulara meydan okuyan bir kızdır. Annesi Enola’ya satranç, ju jitsu ve çeşitli aktivitelerin olduğu her şeyi öğreterek beyin jimnastiği yapmasını sağlamıştır. Enola on altıncı yaşına gireceği sabah uyandığında annesinin doğum günü hediyeleri bırakarak ortadan kaybolduğunu fark eder. Aradan bir kaç gün geçmesinden sonra ağabeyleri Mycroft ve Sherlock ile tanışır, ancak Holmes kardeşler ilk başta kız kardeşleri Enola’yı tanıyamazlar. Sherlock kız kardeşinin çok zeki olduğunu düşünürken, Mycroft ise sadece kendilerine ayak bağı olacağını düşünür ve onu yatılı okula göndermeyi planlar. Annesinin bıraktığı hediyelerin üzerindeki kartlarda bulunan gizli mesajları çözer.

İyi giyimli zengin bir kadın kılığına giren Enola, Eudoria'nın izini sürmeye devam eder ve gazete ilanlarına şifreli mesajlar bırakır. Enola, içinde reklam broşürleri olan ve patlayıcı içeren bir kasa bulur ve Eudoria'nın aslında radikal bir suç örgütünün parçası olduğunu öğrenir. Devlet binasından ayrıldığı sırada, Tewkesbury hakkında bilgi almak için ona işkence eden Linthorn tarafından yakalanır ve tekrar kavga ederler. Enola, annesini aramayı bırakıp Tewkesbury'yi tekrar bulmaya karar verir çünkü annesinin kendisini savunamayacağını düşünür. Enola, daha fazla bilgi edinmek için Basilwether Hall'daki Tewkesbury malikanesini ziyaret eder. Netflix filmleri arasında yer alan Enola Holmes izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden Enola ve ona yardım eden Sherlock Holmes’un maceralarını kesintisiz bir şekilde donmadan keyifle sitemizden izleyebilirsiniz.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın