Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
626 Görüntülenme
Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar
5.1 IMDB Puanı

Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar

(Blasted)
  • Yapım Yılı
  • Ülke Norveç
  • Yapım Şirketi Miso Film Norge, Netflix
  • Film Süresi 1sa 54dk
Yönetmen Martin Sofiedal
Senaryo Emanuel Nordrum
Oyuncular Axel Boyum, Fredrik Skogstad, Ingrid Bolsø Berdal
Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar izle filmi 2022 yılında Martin Sofiedal yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Emanuel Nordrum tarafından kaleme alınan Blasted izle filmi Norveç yapımı olup Netflix’te gösterime girmiştir. Aksiyon, komedi ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan Blasted hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Axel Boyum, Fredrik Skogstad, Ingrid Bolsø Berdal gibi oyuncular rol almaktadır.

Blasted Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Hessdalen vadisi sıradan bir yer değildi. Birden fazla yeşil yüzen ışık şeklinde uzaylıların varlığına dair söylentiler vardı. Birçoğu bunun doğru olduğuna inanırken, geri kalanı bunun bir yanlış yorum olduğunu varsaydı. Hessdalen laboratuvarının operatörlerinden biri ve oradaki ilk kadın yönetici olan Stine Lyongo, açıklanamayan ışıklara neden olanın mikroorganizmalardaki biyolüminesan reaksiyonlar olduğuna inanıyordu. Ancak bir vlogger ile bir madene girip uzaylı cihazlarının olduğu gizli bir odaya rastladığında teorisinin yanlış olduğu kısa sürede kanıtlandı. Bir cihaza dokundu ve yeşil ışıkla vuruldu. Uzaylı tarafından ele geçirildi ve devam etti ve vlogger'ı da dönüştürdü.

Bu arada Blasted izle filminde Sebastian'ın nişanlısı, çocukluk arkadaşı Mikkel'i bekarlığa veda partisine davet etti. Sebastian, Mikkel ile temasını kaybetti. Çocukken lazer şampiyonlarıydılar ama Mikkel büyümeyi reddetti. Bir yetişkin olarak bile lazer etiketi oynamaya devam etti ve çoğunlukla okul çocukları ile arkadaştı. Yolculuklarının olduğu gün Sebastian, Mikkel'i arkadaşları Audun ve Pelle ile görünce şaşırdı. Yine de Sebastian, Kasper'ın kalbini kazanmak için cesur bir yüz sergilemek zorunda kaldı. Sebastian'ın çocukluk yıllarını tartışırken Kasper bir anda Mikkel'e düşkün oldu. İkisi Kasper'ın lüks arabasıyla Hessdalen vadisine giderken, diğerleri bir minibüsle gitti.

Ertesi sabah Audun, Hessdalen laboratuvarına organize bir geziye gitmelerini ve açıklanamayan ışıklar hakkında daha fazla bilgi edinmelerini önerdi. Kasper bilim turuyla ilgilenmediği için Sebastian onun yerine paintball oynamalarını önerdi. Yere ulaştıklarında, mekanın terk edilmiş olduğunu fark ettiler. Ekipmanı topladılar ve bir maç başlattılar, ancak kısa sürede işler kötüye gitti. Sebastian, Mikkel olduğunu varsaydığı bir adamı (bir paintball ile) vurdu. Durumunu kontrol etmeye devam ettiler ve adamın yeşil gözleri olduğunu gördüler. Onlara saldırmaya çalıştı ama Mikkel adamı vurup grubu kurtarmayı başardı. Minibüsle kaçmaya çalıştıklarında, orada sakladıkları telefonlarla birlikte motorun da götürüldüğünü fark ettiler. Sebastian, polisi aramak için bir telefon bulmak için Hessdalen laboratuvarına yürümelerini önerdi.Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın