Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,123 İzlenme
Ev Baskını
5.2 IMDB Puanı

Ev Baskını

(Intrusion )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 32dk
Yönetmen
Senaryo Chris Sparling
2021 yılında Netflix filmleri izle arasında yer alan Intrusion izle ya da Türkçe adıyla Ev Baskını izle filminin yönetmen koltuğunda Adam Salky oturmaktadır. Başrollerinde Freida Pinto ve Logan Marshall-Green isimlerini gördüğümüz ABD yapımı gerilim filmleri türünde olan Ev Baskını full izle filminin senaryosu ise Christopher Sparling’a aittir. Kesinlikle izlemeniz gereken Netflix filmleri arasında yer alan Intrusion filminin konusu ise şöyle, Oldukça anlayışlı ve kibar bir adam Henry ile evli olan Meera, kanseri hastalığını yenmiştir ancak yeniden nüks edebileceği konusunda endişelenmektedir. Ayrıca çift, Henry’nin mimarlığı ie inşa ettikleri oldukça lüks bir evde yaşamaktadırlar.

Ev Baskını Türkçe Dublaj izle filminde Henry o kadar anlayışlı bir adamdır ki birlikte yemeğe çıktıkları bir akşam evlerine geldiklerinde eve hırsız girdiğini ve ortalığı dağıttığını fark ettiklerinde bile Meera’nın endişelenmemesi için ona karşı hep pozitif davranmaktadır. Henry ertesi gün hırsızlık olayı için özel bir dedektifle görüştükten sonra eve bir alarm sistemi kurar ve evin tesisatından gelen sesler içinde bir usta çağırırlar. Aradan birkaç gün geçmesinden sonra gecenin geç saatlerinde uyudukları sırada Meera tıngırtı seslerine uyanır ve Henry’yi bakması için uyandırır. Henry sesin kaynağını bulmak için bahçeye çıktığında ise elektrik sisteminin kablolarının koparıldığını fark eder ve eve baktığında içeride el fenerlerinin yandığını görünce endişelenerek eve gider ve Meera’yı bağlı bir şekilde bulur.

Sonrasında karanlık evde hırsızların evi soyduğunu görürler ve Henry saksıya sakladığı silahını aldığı sırada saldırıya uğrarlar. Henry Meera’yı evden kaçmasına yardımcı olduktan sonra dışarıda yaralı bir adam görür ve arkadan Henry yaklaşır ve adamı öldürür. Bir gün sonra karakolda ifade verdikleri sırada polis memurları soyguncuların kim oldukları konusunda bilgi verirler ve Cobb ailesi mensubu bu kişilerden bir kardeşlerinin yakın zamanda kayıp olduğunu öğrenirler. Ev Baskını izle filminde yaşanan olaylardan sonra ve Henry’nin kendisinden bir silah sakladığını öğrenmesinden sonra Meera kısa süreli bir çöküş yaşar. Daha sonra yeni evlerinde verecekleri partiyi ertelemeden yapmaya karar verirler ve alışverişe çıktıklarında Meera kaza yapar.

İşe gitmek için Henry’nin arabasını kullanan Meera, olayla ilgilenen polis memuru ile karşılaşır ve soygunculardan birinin öldüğünü öğrenince Henry’nin kaza günü hastaneye gitmesi arasında bir bağlantı olabileceğini düşünür. Ev Baskını Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Meera kocası Henry’den gittikçe şüphelenmeye başlar ve arabasındaki gps kayıtlarını incelediğinde soyguncuların adreslerini görünce kısa süreli bir şok geçirir. Olayın peşini bırakmama konusunda kararlı olan Meera, soyguncuların karavanına giderek incelemek ister ve posta kutusunda Henry’nin şirketine ait bir zarf ve içinde kameralar olan bir paket bulur.

Ev Baskını Altyazılı izle filminde Meera'nın araştırması mahalleden birinin onu fark etmesi ile sekteye uğrar. Kırılan kamerayla birlikte eve dönüp videoyu izler ancak video doğru düzgün çalışmayınca yeni bir kamera sipariş eder. Araştırmalarına devam ettiğinde ise bir usb içinde soygunculardan birinin Henry’nin şantiyelerinden birinde işçi olduğunu ve kayıp kardeşlerinin fotoğraflarını görünce korkuları daha da artar. Ertesi gün kocası ile yüzleşir ve gerçekleri anlatmasını ister. Henry ona girdiği pis işleri anlatır ve para sıkıntısı çektiği için yaptığını, Cobb ailesinin ise bunları bildiği için onu ifşa etmekle tehdit ettiklerini söyler.

Henry’nin anlattıklarından tatmin olmayan Meera olayı kapatmış gibi gözüksede araştırmaya devam eder ve çalışmayan kamerayı bir şekilde oynatarak buradaki görüntülerde Henry’nin kayıp kızla olan diyaloğuna şahit olur ve gizlice Henry’nin evdeki ofisine gider ve ofisin bodrumunda kayıp kız Christine’i bağlı bir şekilde bulur. Evde duyduğu gizemli boru seslerinin de buradan geldiğini anlar ve kızı kurtarmaya çalışırken Henry gelir ve kendi psikopatlığını itiraf eder.

Meera onu polise ihbar etmek isterken Henry engeller ve onu da bağlayarak parti için gelen misafirlere Meera’nın rahatsızlandığını ve erken yatmak zorunda kaldığını açıklar. Meera ise iplerden kurtularak kendini ve Christine’i kurtar ancak sonrasında Henry ile aralarında bir kovalamaca başlar. Son zamanların en iyi gerilim filmlerinden biri olan Intrusiın izle ya da Ev Baskını izle filmini Türkçe Dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan bedava izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın