Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Pek Yakında

16,878 İzlenme
Extraction 2

Extraction 2

(Extraction 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
Yönetmen
Senaryo Joe Russo
2022 yılında vizyona girmesi beklenen en iyi Netflix filmleri arasında yer alan Extraction 1 izle filminin devamı niteliğinde olan Extraction 2 izle filminin yönetmen koltuğunda ilk filminde yönetmeni olan Sam Hargrave ismini görüyoruz. Filmin senaryosu ise aynı zamanda yapımcısı da olan Russo kardeşlerden Joe Russo tarafından kaleme alınmıştır. Şimdilik oyuncu kadrosunun tamamı netleşmese de başrolde Tyler Rake karakterine can veren Marvel filmlerinin Thor’u yakışıklı oyuncu Chris Hemsworth bulunmaktadır. Chris Hemsworth’un yanı sıra filmde yer alacağı kesinleşen ikinci oyuncu ise Sammy Jonas Heaney’dir. Çekimleri Çek Cumhuriyetinde yapılan Extraction 2 full izle filmi ABD yapımı olup Aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır.

Marvel Filmlerinin Avengers Sonsuzluk Savaşı filmi dahil olmak üzere birçok filminde büyük bir başarı yakalayan Russo kardeşlerden Joe Russo tarafından duyurulan ve seri haline gelen Extraction filmleri serisinin son filmi Extraction 2 izle konusuna gelirsek, ilk filmin sonunda köprüde geçen aksiyon dolu çatışmada Ovi’yi kurtardıktan sonra boynundan vurulan Tyler Rake köprüden nehre atladıktan sonra herkes ondan umudu kesmiştir ve artık öldüğü kabul edilmektedir. Ancak genel olarak dünyadan bıkmış ve şehirden uzak bir yerde insanlardan izole bir hayat yaşayan kahramanımız Tyler’ın henüz dünyayı bırakmaya niyeti yoktur ve geri dönmüştür. 2022 yılının en çok merak edilen ve beklenen filmlerinden biri olan Extraction 2 türkçe dublaj izle filminde Bangladeş’in Dakka kentindeki kurtarma operasyonundan paçayı kurtaran Tyler Rake zorlu bir hayatta kalma mücadelesinden sonra Dakka’dan çıkmayı başarır ve evine geri döner.

Tyler Rake, paralı asker olma ve aksiyon dolu hayatı bırakıp sessiz ve sakin hayatına dönmek istediği sırada son gelen bir iş onun damarına basar. Tekrar bir araya gelen Tyler Rake ve ekibi bu kez Gürcistan’ın en ünlü kumarhane sahibi ve mafyalarından biri tarafından hayatları tehlikede olan ve hiç bir suça bulaşmamış masum bir aileyi çıkarmak için göreve hazırlanırlar. Ancak bu kez durum Dakka’daki kadar kolay olmayacaktır ve Tyler, masum aileyi kurtarmak için dünyanın en tehlikeli hapishanelerinden birine sızarak Gürcü mafyanın organizasyonunu bozar ve büyük bir mafya savaşı başlatır. Olayların kontrolden çıkmasıyla ailenin hayatını tehdit eden Gürcü mafya öldürülür. Ancak her şeyin yoluna girdiğini düşündükleri anda Gürcü mafyanın kardeşi Tyler ve takımını öldürerek intikam almak için onları Avustralya’ya kadar takip eder ve asıl tehlike şimdi başlar. Aksiyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Extraction 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle 4k, Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitemizden keyifle izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Resimler 2