Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
47,634 İzlenme
Fantastik Canavarlar 2
6.5 IMDB Puanı

Fantastik Canavarlar 2

(Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald )
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 14dk
Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları izle filmi David Yates yönetmenliğinde 2018 yılında vizyona girmiştir. J.K. Rowling’in Harry Potter romanlarından sonra yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan ve senaryosu da kendisine ait olan Fantastik Canavarlar 2 izle filmi ABD ve İngiltere ortaklığında fantastik filmler kategorisinde olan bir filmdir. Fantastik Canavarlar 1 Nelerdir, Nerede Bulunurlar izle filminin devamı olan bu ikinci filmin oyuncu kadrosunda ise Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Zoë Kravitz , Callum Turner, Claudia Kim , William Nadylam, Kevin Guthrie, Jude Law, Johnny Depp gibi oyuncular yer almaktadır.

Fantastik Canavarlar 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Karanlık büyücü Gellert Grindelwald suçlarından dolayı ABD tarafından yakalanmıştır ve Avrupa’ya iade edilmek üzere hazırlık yapılmaktadır. Ancak Grindelwald yine büyülerini kullanarak sihir bakanlığı yetkililerini atlatmayı başarır ve kaçar. Aradan bir kaç ay geçmesinden sonra ise Newt, yurt dışı yasağı olmasına rağmen Paris’e giderek Theseus’un Barebone’u bulmasına yardım etmeyi reddeder. Dumbledore ise Grindelwald Credence'ı Grindelwald’dan kurtarmasını ister ve Newt onun Leta’nın yıllar önce kaybolan kardeşi olabileceği şüphesini dile getirir.

Queenie ve Jacob ise Newt’i ziyarete giderler ve bu ziyaret sonrasında Tina’nın onu Leta ile ilişkisi olduğunu düşündüğünü ve buna çok bozulduğunu öğrenir. Bir süre sonra Newt, yakın arkadaşı olan Jacob’da bazı tuhaflıklar fark eder ve Queenie’nin evlenme yasağını delmek için onu büyülediğini öğrenir ve Jacob üzerindeki büyüyü kaldırınca Jacob onunla evlenmekten vazgeçer.

Bu sırada Tina’da Paris’te Credence’ı aramaktadır. Newt ise Queenie’i takip ederek ona ulaşmaya çalışır. Tina ise kardeşinin peşinde olan Yusuf tarafından kaçırılır ve Newt ile Jacob tarafından kurtarılırken Yusuf kurduğu tuzakla onları da hapseder. Harry Potter hayranlarının ve fantastik filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde tek part halinde ve donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi fantastik filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1