Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Çok Yakında..

495 İzlenme
Father Christmas is Back
4.5 IMDB Puanı

Father Christmas is Back

(Noel Baba Geri Döndü)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 45dk
Senaryo David Conolly, Dylanne Corcoran, Hannah Davis
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Noel Baba Geri Döndü izle ya da Father Christmas is Back izle filmi Philippe Martinez ve Mick Davis isimlerinin yönetmenliğini yaptığı komedi filmidir. İngiltere yapımı olan Father Christmas is Back full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Elizabeth Hurley, Nathalie Cox, John Cleese, Kelsey Grammer gibi oyuncular yer almaktadır.

Noel filmleri severlerin sıkılmadan izleyebileceği bir film olan Father Christmas is Back Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, dört kız kardeş, Caroline, Joanna, Paulina ve Vicky, Noel Tatili için Yorkshire'daki bir malikanede yeniden bir araya gelirler. Ancak, uzun süredir görüşmedikleri babaları James, aileyi on yıllar önce geride bıraktığından beri ilk kez bu görüşmeye dahil olur. Aile, komedi dolu yanlış anlamalarına rağmen Noel tatillerini atlatmaya çalışırken, aynı zamanda uzun yıllar önce ailelerini parçalayan ve uzun süredir gömülü sırrı ortaya çıkarmaya çalışır.

Father Christmas is Back altyazılı izle filminde oldukça mükemmelliyetçi bir kişiliğe sahip olan Caroline Christmas ve kocası Peter, Noel'i geniş ailesiyle kutlamaya hazırlanırken aralarında ufak bir tartışma yaşarlar. Henry ve Daisy adında iki çocukları olan çift, gözlerden uzak bir şatoda yaşamaktadır ve muhteşem evlerini Noel tatilini kutlamak için mükemmel bir yer haline getirir. Ancak, Caroline'ın ailesi ortaya çıkmaya başladığında, Noel için planlarına üç kız kardeşi anında karşı çıkar. Üç kız kardeş ve anneleri Caroline'in evine gelirler, ancak her biri Noel’i burada kutladıkları için mutlu gözükmez.

Caroline'ın ayrı yaşadığı babası James, kendisinden yaş olarak oldukça genç bir kız arkadaşıyla ortaya çıkınca işler bir anda değişmeye başlar. James'in abisi John ise diğer tarafta Caroline'ın annesi Elizabeth ile birliktedir. Aile işleri giderek garipleşmeye başlar ve kız kardeşlerden biri Noel gecesini evde kutlamak yerine bir barda kutlamak için evden ayrılır. Aile birbirleriyle kavga etmeye devam eder. Aynı zamanda tatilleri kutlamak için çabalarken, birbirleri hakkında daha fazla sır ortaya çıkmaya başlar. Caroline ise elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Ancak Father Christmas is Back izle filminde mükemmel tatil planları ailenin garip kişilikleri yüzünden her birinin arasındaki ilişkileri sona erme noktasına gelir. Noel Baba Geri Döndü izle ya da Father Christmas is Back izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.