Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,550 Görüntülenme
Fatherhood (Bir Eksik)
6.6 IMDB Puanı

Fatherhood (Bir Eksik)

(Bir Eksik)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 49dk
Yönetmen
Senaryo Matt Logelin, Dana Stevens, Paul Weitz
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Fatherhood izle filmi ya da Türkçe adıyla Bir Eksik izle filmi, Paul Wetz tarafından yönetmenliği yapılmıştır. Senaryosu Dana Stevens, Matt Logelin ve Paul Weitz isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınmıştır. ABD yapımı olan Fatherhood full izle filmi, komedi ve dram filmleri türünde yer almaktadır. Eşini kaybeden bir adamın kızı ile farklı bir ülkeye taşındıktan sonra babalık konusunda verdiği mücadeleyi anlatan Bir Eksik izle filminin oyuncu kadrosunda ise Kevin Hart, Alfre Woodard, Frankie R. Faison, Lil Rel Howery, DeWanda Wise, Anthony Carrigan, Melodi Hurd, Paul Reiser gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek gösterime giren Bir Eksik Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Matthew Logelin isimli adamın çok sevdiği karısı Liz, kızları Maddy’nin doğumu esnasında hayatını kaybetmiştir. Liz’in cenazesinde Matt'in en iyi arkadaşları Jordan ve Oscar, annesi Anna, Liz'in ailesi Marion ve Mike, Matt'i teselli etmeye çalışsa da çabaları boşunadır. Bu sırada Marion, Matt' , Maddy'nin büyükannesi ile birlikte yaşaması ve büyümesi için onlara bırakması konusunda teşvik etmeye çalışır. Ancak Matt, bir teknoloji şirketinde iyi bir işi olduğu için şehri terk etmek istemez.

Fatherhood Türkçe Dublaj izle filminde Matt'in patronu ise Matt’in, kızını tek başına büyütmeye çalıştığının farkında olan ve ona kolaylık sağlayan bir adamdır. Matt için ilk ilk birkaç ay sonrasında Liz’in ailesinin de evlerine dönmesinden sonra zorlu geçmeye başlar, ancak Matt çoğu zorluğa göğüs germektedir. Arada sırada kızını iş yerine getirdiği zaman patronu ile aralarında gerginlik olmaya başlar. Aradan geçen birkaç yılın ardından Maddy 5 yaşına gelir ve özel bir okula başlar. Ayrıca Maddy, okulun kıyafet kurallarına da uymaz. Bir süre sonra Matt, Maddy'nin doğum günü için parka giderler ve burada partideki arkadaşlarından Oscar ve Rose çifti, Matt’i Lizzie ile tanıştırır.

Lizzie ve Matt birlikte dışarı çıkarlar ve birlikte geçirdikleri gün ikili için çok iyi ve eğlenceli geçer. Fatherhood altyazılı izle filminde bir süre sonra Matt, kızı Maddy’yi Lizzie ile tanıştırır ve ikili birbirinden çok hoşlanır ve iyi anlaşırlar. Maddy okuldayken okul arkadaşları onun giydiği kıyafetle dalga geçer ve çocuklardan birine saldıran Maddy, kafasından yaralanır. Sonrasında okul yönetimi Matt’e ulaşmaya çalışır ancak bir türlü ona ulaşamazlar. Sonunda telefonunu açan Matt apar topar hastaneye koşar. Ancak karısı Liz’in öldüğü hastaneye götürüldüğü için bu hastanede kalmasını istemez.

Bir Eksik izle filminde Matt’in patronu Howard, Matt'e Hırvatistan’da olan bir işe göndermek istediğini söyler. Daha sonra Maddy ile birlikte ailesini ziyarete giderler ve Maddy’nin burada kalmak istediğini hissetmesine rağmen onu Hırvatistan’a götürmek ister. Ancak onu mutlu edemediğini düşündüğü için bir süre orada kalmasına izin verir. Netflix yapımı Fatherhood izle ya da Bir Eksik izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın