Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,713 İzlenme
Fatima
6.5 IMDB Puanı

Fatima

(Fatima)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Origin Entertainment, Rose Pictures
  • Film Süresi 1sa 53dk
Senaryo Valerio D'Annunzio, Barbara Nicolosi, Marco Pontecorvo
Fatima izle filmi 2020 yılında Marco Pontecorvo yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Valerio D'Annunzio, Barbara Nicolosi, Marco Pontecorvo isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınan Fatima hd izle filmi Portekiz ve ABD yapımı olup dram filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Joaquim de Almeida, Goran Višnjić, Harvey Keitel, Sônia Braga, Stephanie Gil, Alejandra Howard, Jorge Lamelas, Lúcia Moniz gibi oyuncular rol almaktadır.

Dram filmleri severlere tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Fatima Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 10 yaşındaki çoban Lúcia dos Santos ve iki genç kuzeni Francisco ve Jacinta Marto, 1917 dolaylarında Portekiz, Fátima'da Kutsal Bakire Meryem'in hayaletini gördüklerini iddia ederler. Onların vahiyleri inananlara ilham vermektedir, ancak bir süre sonra her iki ülkenin yetkililerini öfkelendirmeye başlar ve Katolik Kilisesi ve onları bu hikayelerinden vazgeçmeye zorlayan laik hükümet olaya müdahil olur. Kehanetleri yayıldıkça, on binlerce dindar hacı, Güneş Mucizesi olarak bilinen şeye tanık olmak için bölgeye akın etmeye başlar.

Tarihsel olaylara dayanan Fatima Altyazılı izle filminde Portekiz’de yaşayan üç genç çoban, Meryem Ana'nın vizyonlarını bildirirler ve inananlara ilham verirler. İnancın gücü hakkında güçlü ve canlandırıcı bir drama olan Fatima izle filmi Portekiz'in Fátima kentinde Meryem Ana'nın vizyonlarını gördüğünü bildiren 10 yaşındaki bir çoban ve iki genç kuzeninin hikayesini anlatmaktadır. Kehanetleri yayıldıkça, on binlerce dindar hacı bir mucizeye tanık olma umuduyla bölgeye akın etmeye başlar. Gençlerin yaşadıkları, hayatlarını sonsuza dek değiştirir. Fatima izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın