Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,018 Görüntülenme
Fatman
5.9 IMDB Puanı

Fatman

(Fatman)
Senaryo Eshom Nelms, Ian Nelms
2020 yılında vizyona giren Fatman izle filmi, Eshom Nelms ve Ian Nelms ikilisinin yazıp yönettiği ABD ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Aksiyon, komedi, fantastik ve gerilim filmleri türünde yer alan Fatman full izle filmi, Küçük bir çocuğun yılbaşında Noel babadan hediye gelmeyince sinirlenip Noel Baba’nın peşine bir kiralık katil takmasıyla ortaya çıkan komik ve aksiyon dolu bir macerayı anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste, Chance Hurstfield gibi oyuncular rol almaktadır.

Fatman Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Chris Kringle, karısı Ruth ile birlikte yaşamaktadır ve çift Noel hediyelerinin de bulunduğu küçük bir dükkan işletmektedir. Çocuklar gaddar hale geldiği için dükkanın geliri düşerken, Chris'in işinde hissesi bulunan hükümet, Kaptan Jacobs'ı yeni bir jet avcı uçağının bileşenlerinin üretilmesi için iki aylık bir sözleşme önermesi için gönderir. Ajanlar, hükümetin sübvansiyonlarını kesmekle neredeyse tehdit ederek Chris'in endişelerini gidermeye çalışır, ancak Ruth moralini düzeltmeyi başarır. Noel arifesinde ise şımarık zengin çocuk Billy Wenan, bencilliği ve intikam yemini nedeniyle Chris'ten bir parça kömür alır ve Chris'i öldürmesi için bir kiralık katil olan Jonathan Miller'ı tutar.

Fatman altyazılı izle fiminde birkaç denemeden sonra Miller, her yıl dünyanın dört bir yanındaki çocuklardan aldığı mektuplardan Chris'in adresini söylemesi için bir Posta Servisi amirini zorlar. Kasabaya giderken Chris'i çiftliğe kadar takip eder ve tüm ABD Ordusu askerlerini öldürür. Daha sonra durumu işçilerinden biri fark eder ve alarmı çalıştırır. Jacobs, Miller dükkânı havaya uçurmadan hemen önce kendi hayatı pahasına işçileri tahliye etmeyi başarır. Bir süre sonra Chris, Miller ile karşı karşıya gelir ve üstünlüğü ele geçirir, ancak Miller önce Chris'i bacağına takılı bir yaylı bıçakla yaralar ve sonra onu gözünden vurur. Ruth daha sonra olaya müdahale eder ve Miller'ı vurarak öldürür ve aslında ölümsüz olduğu için Chris yaralarından kurtulur.

Miller'ın görevine geri döner ve Ruth ile Billy'yi ziyaret ederler ve eğer bir daha diğer insanlara karşı dönerlerse, bundan sonra Chris'in peşine düşeceği konusunda onu uyarır. Daha sonra Chris, Ruth ve elf ekibi, atölyelerini yeniden inşa etmeye başlar. Komedi ve aksiyon filmleri arasında yer alan Fatman izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın