Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
965 Görüntülenme
Felekten Bir Gece 3
5.8 IMDB Puanı

Felekten Bir Gece 3

(The Hangover 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Green Hat Films, Legendary Entertainment
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen
Senaryo Todd Phillips, Craig Mazin, Jon Lucas
2013 yılında vizyona giren The Hangover 3 izle ya da Türkçe adıyla Felekten Bir Gece 3 izle filmi, yönetmenliğini Todd Philips’in yaptığı bir filmdir. Senaryosu Jon Lucas, Craig Mazin ve Todd Philips tarafından kaleme alınan Felekten Bir Gece 3 full izle filmi, The Hangover filmleri serisinin üçüncü ve son filmidir. ABD yapımı komedi filmleri türünde yer alan The Hangover 3 HD izle filminin oyuncu kadrosunda ise Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Ken Jeong, Jeffrey Tambor, Heather Graham, Mike Epps, Melissa McCarthy gibi oyuncular yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Tha Hangover 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir önceki filmlerde yaşanan olaylardan iki yıl sonra, Leslie Chow bir hapishane isyanı sırasında hapisten kaçar. Bu sırada Alan Garner bir zürafa satın alır ve birçok aracın karıştığı zincirleme bir trafik kazasına neden olur. Alan'ın babası Sid, Alan'ın yaptıklarının sorumluluğunu almamasına sinirlenir ve bu nedenle kalp krizi geçirerek hayatını kaybeder. Cenazesinde ise Alan'ın arkadaşları Doug Billings, Phil Wenneck ve Stu Price'a Alan'ın ilacını bıraktığını ve kontrolden çıktığını öğrenir. Grup, Alan'ın bir rehabilitasyon merkezine gitmeyi kabul ettiğini öğrenir ve birlikte oraya giderler.

Felekten Bir Gece 3 Türkçe Dublaj izle filminde Phil'in minibüsü yoldan çıkar ve Wolfpack rehin alınır. Onlara, Las Vegas'taki kurnazlıklarından birkaç hafta sonra , Chow'un 42 milyon dolarlık bir altın soygunundan altınların yarısını çaldığını ve Alan'ın hapis cezası sırasında Chow ile iletişim kuran tek kişi olduğunu görünce, onu bulabileceklerini ve altını alabileceklerini düşündüklerini söylerler. Marshall, Doug'ı kaçırır ve diğerlerine Chow'u bulmaları için üç gün verir ve eğer bulmazlarsa Doug’u öldürmekle tehdit ederler.

Daha sonra The Hangover 3 altyazılı izle filminde Alan, Chow ile bir araya gelir ve burada Stu ve Phil onu uyutmaya çalışır. Ancak Alan yanlışlıkla yerlerini açıklar ve Chow onları Marshall için çalıştıklarını itiraf etmeye zorlar. Chow, daha önce sahip olduğu bir villada altınların bulunduğunu söyler. Ekip daha sonra eve gider ve altınları alırlar. Ancak Chow onları kandırır ve bodruma kilitler. Bir süre sonra ekip tutuklansa da gizemli bir şekilde serbest bırakılırlar. Chow'un onlara yalan söylediğini öğrenirler ve villanın aslında Marshall'a ait olduğunu ve ayrıca çaldıkları altınında ona ait olduğunu öğrendiklerinde şok olurlar.

Ekip bir süre sonra Phil'in minibüste unuttuğu telefonunu takip ederler ve onu Las Vegas'ta bir rehinci dükkanınında bulurlar. Dükkanın sahibi Cassie, onlara Chow'un bir altını gerçek değerinden çok daha düşük bir fiyata takas ettiğini ve onlara Chow'un kullandığı bir eskort hizmeti için bir kartvizit verdiğini söyler. En sevilen komedi filmlerinden biri olan The Hangover filmleri serisinin üçüncü filmi The Hangover 3 izle ya da Felekten Bir Gece 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın