Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
420 İzlenme
Festival
5.8 IMDB Puanı

Festival

(The Festival)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Film4
  • Film Süresi 1sa 38dk
Yönetmen
Senaryo Keith Akushie, Joe Parham
2018 yapımı The Festival izle filmi Iain Morris yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Keith Akushie ve Joe Parham isimlerinin ortaklaşa kaleminden çıkan Festival full izle filmi İngiltere yapımı komedi filmleri türünde yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Joe Thomas, Hannah Tointon, Emma Rigby, Hammed Animashaun, Claudia O'Doherty isimlerinin yer aldığı Festival Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Nick ve Caitlin çiftin Caitlin’in mezuniyetinden önce ayrılırlar ancak Nick mezuniyet töreninde ona geri dönmesi için yalvarınca törende küçük düşer. Shane Simpson ise daha önceden planladıkları bir organizasyon için biletleri çoktan almıştır ve Shane’in özellikle tanışmak istediği DJ Hammerhead konseri için Nick’i de kafası dağılsın diye davet eder.

The Festival izle filmi, Caitlin’i unutmak için çıktıkları yolculukta ise seyahat ettikleri trende yıllardır bu Festival’e katılan Amy isimli oldukça neşeli ve sevecen bir kız ile tanışırlar. Shane, Avustralyalı Amy’den çok hoşlanır ancak bu üçlü kendilerine indirimli olarak çocuk bileti aldıkları için trenden atılırlar ve yolculuğun geri kalan kısmını yürüyerek yapmak zorunda kalırlar. Festival alanına ulaştıklarında ise Nick ve Shane, Caitlinin zengin ve görgüsüz arkadaşları ile karşılaşırlar. The Festival altyazılı izle filminde iki arkadaş, bacağı kesik olan Korsan lakaplı bir adamla tanışırlar ve Korsan’ın kafasında Caitlin'le ilgili planları vardır. Korsan, Nick'in adını yanlış telaffuz ederek onu yine küçük düşürür. Daha sonra Caitlin telefonunu kaybedince Nick telefonu bulur ve geri vermek için çadıra gelir. Ancak arkasından gelen Caitlin ve Korsan gelir ve sevişmeye başlayınca Nick saklanmak zorunda kalır ancak kısa sürede onu fark ederler. Daha sonra Shane ve Nick’i kovalar ve ikili mecburen başka bir yere kamp kurmaya giderler. Sabah olduğunda ise çadırlarının trende karşılaştıkları Amy ile yan yana olduğunu fark ederler ve o günü Amy ile geçirirler.

Nick’in şanssızlığı ise kendisini Harry Potter sanan bir aptal adam tarafından çamura düşürülmesi ile devam eder. Diğer tarafta ise Shane ve Amy ormanda gezerken bir büyücü düğününe denk gelirler ve Damat David, Hammerhead'in menajeri olduğunu söyler ve onlara kulise geçebilmeleri için kartını verir. Ancak aynı adam daha sonra bir keçi olan geliniyle herkesin içinde seks yapar. Diğer tarafta ise Nick festivalde tek başına dolaşırken şirine kılığına girmiş bir kızla tanışır ve ona biraz uyuşturucu verir. Birlikte uzun ve eğlenceli bir geceden sonra yabancı birinin arabasında birlikte sevişirler ve uyuşturucu içmeye devam ederler. Nick sabah uyandığında ise kızın gittiğini ve meme ucunda bir piercing yaptırdığını fark eder ve kızı aramaya başlar. Daha sonra arama ekibine Amy ve Shane’de katılır ve Nick’in kalçasında saçma sapan bir dövme yaptırdığını öğrenirler. Ekip daha sonra Korsan’dan özür dilemeye gittiğinde o gece uyuşturucunun etkisiyle çadırlarını dağıttıklarını öğrenir.

Festival Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Nick ve Shane, şirinler gibi giyinmiş kızların bulunduğu bir bekarlığa veda partisine girerler ve buradaki kızlar eğer striptiz yaparlarsa Şirin Kız’ın numarasını vereceklerini söyler. Ancak aksilikler devam eder ve iki kafadar tutuklanır ve festivale girememeleri için bilekliklerine el konulur. Ancak festivale geliş amacı Dj Hammerhead konseri olan Shane ise içeri tekrar girmek ister. Babası gelince eve döndükleri sırada Nick bir araba çalar ve tekrar festival alanına dönerler. Çitin üstünden atlarken Nick’in meme ucunu tekrar yaralar ve sonra Amy ile tekrar buluşurlar. Daha sonra sahne arkasına giden Shane ve Amy, Hammerhead ile tanışma fırsatını yakalar. Nick ise bir VIP barda Şirin Kız'ı bulur ancak kız onu hiç hatırlamaz ve tekrar görmek istemez.

Shane’in Hammerhead’e verdiği barlar ise alerjik reaksiyon gösterir ve konsere çıkamayınca Shane onun yerine maske takarak sahneye çıkar. Korsan ve Nick ise kavga ederken sahneye fırlarlar ve bu sırada Shane’in yüzündeki maske düşer. Nick ise korsanın protez bacağını seyircilere atar ve Amy’ye onunla en başından beri kaba davrandığı için özür diler. Sahnede maskesi düşen Shane ise kendisinin yazdığı bir şarkı ile kalabalığı coşturur ve sonrasında Amy ile öpüştükten sonra seyircinin üzerine atlamak isterler ancak mesafe kısa kalınca yere düşer. Festivalden sonra Shane ve Amy sevgili olarak yollarına devam edeler ve Nick ise elf kılığındaki bir kızla oturmaktadır. Son zamanların en iyi komedi ve gençlik filmlerinden biri olan The Festival izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.