Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,078 İzlenme
Finding You
6.2 IMDB Puanı

Finding You

(Seni Bulmak)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Nook Lane Entertainment
  • Film Süresi 1sa 59dk
Yönetmen
Senaryo Brian Baugh, Jenny B. Jones
2021 yılında vizyona giren ABD yapımı Seni Bulmak izle ya da Finding You izle filmi 2011 yılında yayınlanan ve aynı ismi taşıyan romandan uyarlanarak Brian Baugh tarafından yönetmenliği yapılan bir filmdir. Başrollerinde Rose Reid, Jedidiah Goodacre, Katherine McNamara isimlerinin yer aldığı dram ve romantik filmler türünde yer alan Finding You türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Genç bir kemancı olan Finley Sinclair, girdiği konservatuarındaki seçmelerde başarısız olur. Finley’in başarısız olmasına üzülen annesi ise onu bir sonraki yıl yapılacak seçmelere girmesi konusuna motive etmeye çalışır ve moralini düzeltmesi için farklı bir kursa gitmesini önerir.

Finley ise ölen kardeşi Alex'in daha önce gittiği bir yurt dışı kursu olan İrlanda’daki bir programı seçer. Daha sonra uçak yolculuğu sırasında fantastik bir filmde oynayan ve oldukça popüler olan bir sinema yıldızı olan Beckett Rush ile tanışır. Beckett, Finley ile arkadaş olmak için istekli olur ancak Finley ise onun popülerliği nedeniyle biraz çekimser kalır. Havaalanında, Finley'nin akrabası olan Callahans ailesi, onu almaya gelir ve Alex'in İrlanda’ya geldiğinde kaldığı eve götürür. Ancak Finley ve Beckett'ın yolları bir kez daha kesişir. Callahan ailesi, hayranlarından ve magazinden uzak kalmak için gelen Beckett'i de misafir olarak konuk ediyor. Köşkün sahibi Nora, Alex'in orada kullandığı defterini Finley'e verir ve adı karalanmış bir mezarlık haçı çizimi bulur.

Finley, Alex’in çizdiği bu haçı merak eder ve haçı aramak ister. Katıldığı kursta ise Finley, İrlanda Çalışmaları derslerinin bir parçası olarak yaşlı bir vatandaşa hemşirelik yapmakla görevlendirilir. Huzurevine gittiğinde ise yaşlı ve huysuz Cathleen Sweeney'i ile tanışır. Finley kadınla ilk olarak anlaşamayınca farklı bir hasta ister ancak bu çabası sonuçsuz kalır. Daha sonra kadının çekmecesinde teslim edilmemiş mektuplar bulur ve Cathleen’in bu mektupları Fiona Doyle adında bir kadına gönderdiğini öğrenir. Nora, Finley'e Fiona'nın Cathleen'in kan kardeşi olduğunu söyler. Cathleen gençliğinde kız kardeşinin nişanlısı Charles'ı ayartıp onunla evlenmiş, ancak, birkaç yıl sonra, onu terk etmiştir.

Cathleen, Finley'e babasının büyük bir borç içinde olduğunu ve bu yüzden evlerini kurtarmak için Fiona'nın zengin Charles Sweeney ile evlenmesi için ayarlardığını ancak Charles’ın tacizci ve kaba biri olduğu ve kız kardeşini kurtarmak için Cathleen onunla evlendiğini itiraf eder. Finding You altyazılı izle filminde daha sonra Finley, Beckett'ı babasının kariyerine ve aşk hayatına müdahale etmesiyle suçlar ve Beckett'ı babasına karşı tavır almasını ve hayatta yapmak istediği her şeyi yapmasını ister. Beckett'ın sevgili ise ortalığı karıştırmak için Finley ve Beckett'in fotoğraflarını basına sızdırır. Seni Bulmak - Finding You izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın