Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
9,571 İzlenme
Firebird
7.6 IMDB Puanı

Firebird

(Firebird)
Yönetmen
Senaryo Tom Prior, Peeter Rebane, Sergei Fetisov
2021 yapımı Firebird izle filmi Peeter Rebane yönetmenliğinde Sergey Fetisov'a ait The Story of Roman isimli romandan esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. İngiltere ve Estonya ortak yapımı Firebird full izle filmi romantik ve savaş filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Sovyetler dönemindeki soğuk savaş zamanında bir pilot ve askerin arasındaki romantik bir aşk hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Prior, Oleg Zagorodnii, Diana Pozharskaya isimleri başrolde yer almaktadır.

Firebird Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Soğuk Savaş’ın en yoğun günlerinde Sergey isimli sorunlu ve askerliği bitmek üzere olan bir asker ise üsse yeni gelen savaş pilotu Roman’ı etrafı gezdirmek ile görevlendirilir. Roman, üsteki diğer askerlerin aksine Sergey’in kibar davranışlarından etkilenir ve onu kanatlarının altına alır. Ancak ikili bir süre vakit geçirdikten sonra yakınlaşmaya başlar ve etraftaki üslerinden kaçamak bir şekilde birbirleriyle gizlice buluşurlar. Ancak bir süre sonra Sergey’in askerliği biter ve ikisinin arasına Luisa girer. Çıkmaz bir aşk üçgeninin içinde Roman’ın askerlik kariyeri tehlikeye girer.

Roman, aşkı için kariyerini tehlikeye attığında, Sergey ise geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Luisa ise ailesini bir arada tutmakta kararlıdır. Ancak yıllar geçtikçe Roman ve Sergey'in birbirlerine yeniden bağlanıp ayrıldıklarında ve Roman'ın Luisa ile olan evliliğine rağmen soğuk savaş döneminde bunu başarmak mümkün değildir ve olan bitenden herkesin haberi vardır. Son zamanların en ilginç ve çarpıcı senaryosuna sahip Firebird izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum