Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,166 İzlenme
Fırtınalı Soygun
4.5 IMDB Puanı

Fırtınalı Soygun

(Force of Nature)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 1sa 31dk
2020 yılında vizyona giren Force of Nature izle filmi ya da türkçe adıyla Fırtınalı Soygun izle filmi Michael Polish yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılan ve senaryosunu Cory Miller'ın kaleme aldığı ABD yapımı aksiyon filmidir. Bir grup hırsızın, yaşanan fırtınayı fırsat bilerek giriştiği soygunun hikayesini anlatan Force of Nature türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Emile Hirsch, Kate Bosworth, Mel Gibson, David Zayas, Stephanie Cayo, Will Catlett gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severler için iyi bir seçenek olabileceğini düşündüğümüz Fırtınalı Soygun Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Porto Riko'da yaşanan bir kasırga felaketi üzerine hükümet tahliye emri vermiştir ve bu sırada John isimli bir hırsız önemli bir tablo çalarken, diğer tarafta ise polis memurları, Cardillo ve Jess Peña, evlerde olan herkesin tahliyesi için uğraşmaktadır. Şehirdeki yağmalar sırasında ise Griffin bir marketteki tüm etleri satın almak isteyince başka bir müşteriyle kavga eder.

Polisler Cardillo ve Jess ise eski bir polis memurunu tahliye etmek için ona yardımcı olurken, kızı Troy’un kedisini bırakmak istememesi üzerine onlarla uğraşmaktadır. Bu sırada John ise aynı binada soygun yaparken bina görevlisinin John’un adamlarından biri tarafından vurulduğuna şahit olurlar. Cardillo, Troy ve Bergkamp, ​​Griffin'in evine gittiklerinde ise Griffin kedisini beslemeye niyetlenir ve bu sırada polis telsizine fırtına nedeniyle kimsenin dışarı çıkmaması emri gelir. Bu sırada Griffin’in kedisi aslında bir kaplandır ve beslenmesi sırasında odada karşmaşa çıkar ve Troy yaralanır.

Fırtınalı Soygun izle filminde daha sonra Pena, binadaki hırsızların varlığından habersiz dolaşırken, hırsızlar tarafından bulunur ve kargaşada Ray hırsızlardan birini vurarak öldürür. Diğer tarafta ise kalan hırsızlar Bergkamp'ın evine gider ve bodrum katındaki kasayı açmaya çalışırlar. Hırsızların peşindeki Cardillo ve Troy ise binanın dışından tırmanmaya çalışırken hırsızlarla temas kurar ve Cardillo burada bir hırsızı daha öldürür. Force of Nature izle filmindeki aksiyon dolu maceranın devamında yaşanan olayları Fırtınalı Soygun izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.