Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
935 İzlenme
Flashback
5.4 IMDB Puanı

Flashback

(Flashback)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Resolute Films and Entertainment
  • Film Süresi 1sa 37dk
Senaryo Christopher MacBride
2020 yapımı Flashback izle filmi senaristliği ve yönetmenliği Christopher MacBride tarafından yapılan Kanada yapımı gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan bir filmdir. Flashback full izle filminin başrollerinde ise Dylan O'Brien ve Maika Monroe isimleri bulunmaktadır. İlginç bir senaryoya sahip olan ve gizem filmleri severlerin ilgisini çekebilecek bir film olan Flashback türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Fred isimli genç adam görünüşte tatmin edici zengin bir hayat yaşamaktadır. İyi bir işe sahip olan Fred’in hobilerin ayıracak kadar vakti, yeni bir evi ve hayatının aşkı Karen vardır. Bu kadar güzel giden hayatının yanında ise, annesinin hastalığı gün geçtikçe kötüleşmektedir. Bir sabah işe gittiği sırada trafikte kalınca içgüdüsel olarak sessiz bir ara sokağa girer ve burada kendisine yaklaşan bir kadından korkar ve o an bir Flashback yaşar. Fred daha sonra arkasına gelen bir arabasıyla kendine gelir ve polis tarafından azarlanır.

Fred bir süre sonra okul döneminden tanıdığı Cindy adında bir kıza ait Flashbackler yaşamaya başlar. Kızı merak ettikten sonra onun yüzünü kalemle karaladığını fark eder. Cindy’yi daha da merak etmeye başlayan Fred, internette de onu bulamayınca bazı cevaplar aramak için eski okuluna gider. Okulda ise ona Cindy'yi hatırlayan eski bir öğretmen olan Bayan Shouldice yardımcı olur. Öğretmenin hatırladığına göre Cindy final sınavlarına girmemiş ve o günden beri ondan haber alınamamıştır. Ayrıca o dönem öğrenciler arasında oldukça popüler olan ve içildiği zaman çıldırtan bir ilaçtan bahsedince Fred, uyuşturucunun adını Merkür ya da kısaca Merc olarak hatırlar. Fred’in vizyonları devam etmeye başlar ve daha önce gördüğü evsiz adam ona bu kez musallat olur. Flashback türkçe dublaj izle filminde daha sonra Fred, Merc kullandığı zamanları hatırlamaya başlar ve geçmiş bir vizyonunda matematik sınavını bitirdikten sonra tuvalete gittiği sırada uyuşturucu satışına tanık olur ve ondan uyuşturucuları saklamasını isteyen Sebastian Bellamy ile tanışır.

Fred, Sebastian ile uyuşturucu yuvasına dönüştürülmüş hademe odasına gider ve burada Sebastian'ın birlikte uyuşturucu içtiği arkadaşları Andre ve Cindy ile tanışır ve kendisine bir Merc denilen uyuşturucu ikram edilir. Her Flashback izle yaşadığında acı çekmeye başlayan Fred, Sebastian ve Andre ile buluşmaya karar verir ve kırılma anını tekrar yaşar. Bir süre sonra yaşadığı vizyonlar yüzünden geçmiş ve günümüz arasında kalan Fred, hangi dönemde yaşadığını ve hangisinin gerçek olduğunu ayırt edememeye başlar. Daha önce önünden geçtiği eski ve varoş mahalle olan Blackbird Sokağı'nın karanlık bir köşesindeki yıkık bina ön plana çıkmaya başladıktan sonra Fred, eski arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelmesinden sonra her şeyin net olduğu ilk ana geri döner. Fred, Andre ve Sebastian cevaplar aramak için eski yıkık binaya geri dönerler ve Fred'in ziyaretinin sonucu, hiç bitmeyen Flashbackleri bir anda son bulup gerçek benliğine geri döner.

Daha sonra hep birlikte bir vizyondayken ekip bir gece kulübüne gider ve Cindy ile Fred gruptan ayrılıp çatıya çıkarlar. Çatıda Cindy, Fred’e felsefi konuşmalar yapar ve tekrar diğerleriyle bir araya geldiklerinde yeniden Merc kullanmak için eski yıkık binaya giderler. Ancak Fred burda uyuşturucuyu alma konusunda tereddüt eder. Ancak tuvalete gittiğinde kullanmaya karar verdiğinde Andre gelir ve uyuşturucuyu almaması konusunda onu uyarır. Fred Tuvaletten çıktığında ise Sebastian’ın nöbet geçirdiğini görür ve daha sonra küçük bir torbacı çocukla karşılaşır. Gizem filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan Flashback izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın