Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
572 İzlenme
Forever Rich
5.4 IMDB Puanı

Forever Rich

(Forever Rich)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 29dk
Yönetmen
Senaryo Shady El-Hamus, Jeroen Scholten van Aschat
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Forever Rich izle filmi, Shady El-Hamus ve Jeroen Scholten van Aschat senaryosu kaleme alınan ve Shady El-Hamus’un yönetmen koltuğunda oturduğu Hollanda yapımı bir dram filmidir. Forever Rich izle filminin oyuncu kadrosunda ise Yootha Wong-Loi-Sing, Hadewych Minis, Jonas Smulders isimleri yer almaktadır. Sonradan görme bir zengin rapçinin hayatını anlatan dram filmleri türünde yer alan Forever Rich türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Richie Rick, ertesi gün gerçekleşecek olan Forever Rich Tour canlı şovu için bilet satmaya çalışan genç bir rapçidir.

Rick, hayranlarından biletleri bir an önce satın almalarını istemek için canlı yayın yapar ve aynı zamanda karısı Anna’nın sürekli telefonda vakit geçirmesinden nefret eder. Forever Rich Türkçe Dublaj izle filminde Rick'in annesi Els ise sürekli oğlunu şımartan bir alkoliktir. Gece provadan sonra, Rick'in menajeri Jessica, Rick'i Sony ile yaklaşan üç yıllık üç milyonluk bir anlaşmayla şaşırtır ve sonrasında yaptıkları kutlamada, Rick provayı bitirir ve en yakın arkadaşı Tony ile arabalarına doğru yürüdükleri sırada bazı maskeli adamlar Rick ve Tony'yi gasp ederken Rick'ten altın saatini isterler. Maskeli adamlardan biri Rick'in ağzını burnunu dağıtırken o anları kameraya çekerler ve bu maskeli adamlar kendilerine gerçek 1112 sokak askeri demektedirler ve videolarında onları taklit etmeyi bırakması için Rick'e baskı yaparlar.

Bu kötü olaydan sonra, Rick ve Jessica polise gider, ancak polisler onlara yardım edemeyeceklerini söylerler. Rick olayı kapattıktan sonra Sony ile yeni anlaşmasını kutlamaya karar verir. Ancak, ekip yemekteyken maskeli adamlar Rick’in videosunu internete yükler ve video bir anda biral haline gelir. Bu olaydan sonra Rick’in konser biletlerine olan ilgi azalır ve Rick intikam için hazırlık yapmaya başlar. Hızla yayılan video, Rick'in gangstar imajına zarar verir ve takipçileri onu takipten çıkmaya başlar. Sonuç olarak, Rick'in popülaritesi azalır ve bilet satışları durma noktasına gelir. Tony, Rick'e, maskeli adamların çaldıkları çantada Tony'nin cep telefonunun da bulunduğunu bildirir. Rick, Tony'nin cep telefonunu takip eder ve adamların yerini tespit edince, koruması Appie’yi arar.

Forever Rich Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra çıkan çatışmada haydutlar Appie'yi bıçaklar ve Rick, haydutlardan Bilal'i yakalamayı başarır. Tony ve Rick, Bilal'i Appie'nin dairesine getir ve burada Rick, maskeli adamların onun seks kasetini internete yüklediğini öğrenir. Tony, Rick'in özel telefonunun çantada olduğundan emin olmadığını söyler. Rick ise telefonunun şifresinin 1112 olduğunu ve numarayı karnına dövme yaptırdığı için kolayca tahmin edilebileceğini itiraf eder. Hırsızlar, Rick'in telefonundaki erotik görüntüleri karşılığında 50000 avro para ister ve sonrasında Rick'in uygunsuz videosu viral hale geldikten sonra, karısı Anna, bebeğiyle onu terk etmekle tehdit eder. Rick ise bu olayların ardından çöker ve olayı halletmeye çalışır. Hırsızlarla fidye parasını ödemek, telefonunu ve saatini almak için eski bir alışveriş merkezine gider.

Kısa süreli bir tartışmadan sonra Rick, hırsızlara silah çeker ve karşamada hırsızlar para dolu çantayı alıp kaçarken, Rick onlardan birini yakalar ve kameraya çeker. Daha sonra eşyalarına kavuşan Rick, kendini videoya çeker ve intikam aldığını söyler. Zafer sarhoşluğuyla eve dönen Rick, evde karısı Anna’nın çocuğunuda alarak onları terk ettiğini öğrenir. Bir rap yıldızının dram dolu hikayesinin anlatıldığı Forever Rich izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın