Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,243 İzlenme
Fotokopici
8.2 IMDB Puanı

Fotokopici

(Photocopier)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Kaninga Pictures, Netflix
  • Film Süresi 2sa 10dk
Senaryo Wregas Bhanuteja, Henricus Pria
2021 yılında vizyona giren Photocopier izle ya da Türkçe adıyla Fotokopici izle filmi, Wregas Bhanuteja yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Bhanuteja ve Henricus Pria ile ortaklaşa kaleme alınan Fotokopici full izle filmi, Endonezya yapımı olup suç ve gizem filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Photocopier izle filminin oyuncu kadrosunda ise Shenina Cinnamon, Dea Panendra, Giulio Parengkuan gibi oyuncular yer almaktadır.

Fotokopici Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Suri, bilgisayar mühendisliği okuyan ve oldukça zeki bir öğrencidir. Ayrıca Sur, ilgi alanında olduğu için Mata Hari'nin web sitesini kurmaya çalışmaktadır. Okulun tiyatro bölümü ise oyunlarının başarısını Rama'nın evinde kutlamaya karar verir ve Sur da bu kutlamaya davet edilir. Ayrıca Rama'nın babası o gece Sur ile görüşmek istediği bir iş konusunu da konuşmak istemektedir. Sur partiye gelmeden önce ise babası, Müslüman oldukları için onu alkol almaması konusunda uyarılarda bulunur.

Bir gün sonra ise Sur, burs veren kurul ile bir değerlendirme toplantısı yapar. Ancak, sosyal medya hesaplarından paylaşılan bazı görüntüler yüzünden bursu tehlikeye girer. Sur, o geceye dair iddialarını destekleyecek hatıraları olmadığı için Amin'den yardım ister ve bu konuda ki gizemi çözerler. Ancak durum sanıldığı kadar basit değildir ve Tarık'ın o gece kendisini uyuşturduğundan şüphelense de kendisini onu uyuşturanın Rama olduğunu anlar.

Rama, Sur'un set tasarımları için kullanmak için onu soyar ve vücudunun fotoğraflarını çeker. Ayrıca Sur Rama’nn tek kurbanı da değildir. Farah ve Tarık’da aynı Sur gibi bu duruma maruz kalmıştır. Sur bunun üzerine etik komiteye gitmek istese de Rama'nın toplumdaki konumu nedeniyle onu bu işten sorumlu tutması kolay gözükmez. Sonunda üçlü taksicinin telefonunu çalar ve iddialarını güçlendiren video kanıtlarını bulur, Ancak Rama her şeyi öğrenir ve tehditkar bir sahnede telefonu yakar. 2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan ve en dikkat çekici filmlerinden biri olan Photocopier izle ya da Fotokopici izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın