Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
11,253 İzlenme
Galaksinin Koruyucuları 1
8.0 IMDB Puanı

Galaksinin Koruyucuları 1

(Guardians of the Galaxy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 1dk
Yönetmen James Gunn
Senaryo James Gunn, Nicole Perlman, Dan Abnett
Galaksinin Koruyucuları 1 izle orijinal adı ile Guardians of the Galaxy filmi Marvel filmlerinin onuncu yapımıdır. Amerika yapımı bu bilim kurgu süper kahraman filmi James Gunn yönetmenliğinde 2014 yılında vizyona girmiştir. Senaristliğini de James Gunn, Nicole Perlman ve Dan Abnett’in yaptığı aksiyon dolu film 774 milyon $ hasılat elde ederken 2 Oscar adaylığı, 48 ödül ve 92 adaylık ile önemli bir başarı elde etmiştir. Marvel çizgi romanlarından uyarlama olan Galaksinin Koruyucuları 1 filminin başrollerinde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan yer alırken Groot karakterini seslendiren Vin Diesel ve Rocket karakterini seslendiren Bradley Cooper gibi ünlü isimler bu filme katkıda bulunmuşlardır.

Galaksinin Koruyucuları 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise Peter Quill henüz çocukken annesi ölüm döşeğindeyken ölmeden önce ona babasının saf ışıktan bir melek olduğunu söylediğinde odadan ağlayarak çıktığında bir uzay gemisi tarafından kaçırılması ile başlıyor. Uzaylıların kaçırıp yetiştirdiği ve kendisine Star Lord lakabını takan Peter Quill maceracı bir hırsızdır. Sonsuz evrende kendilerine macera arayan Quill’in yolu bir gün terk edilmiş bir gezegene düşer ve burada bir küre bulur. Fakat kürenin peşinde başkalarıda vardır. Küreyi çalmayı başaran Star Lord lakaplı kahramanımız doğruca Nova’nın başkenti Xandar’a gider fakat küreyi ele geçirmek isteyen diğer ekipler hala peşindedir.

Ödül avcısı olan Groot ve Rocket küreyi çalmaya çalışırken kürenin filmin kötü karakteri olan Ronan’a geçmesini engellemeye çalışan Gamora’da Quill’i takip etmektedir. Bu üçlü ekibin arasındaki kovalamaca başlayınca Nova’nın güvenlik güçleri müdahale eder ve kahramanlarımızı hapse atar. Hapiste Drax ile tanışırlar ve Ronan’ın Drax’ın ailesini öldürmesi sebebiyle Drax’ta intikam için Ronan’a karşı savaşacağını söyler. Bu sırada Thanos’a itaat edenlerden biri olan Ronan’da küreyi Thanos’a teslim etmelidir. Süper kahramanlarımız Peter, Drax, Groot, Rocket ve Gamora birlikte hapishaneden kaçmayı başarırlar ve küreyi satmak için Knowhere adlı gezegende Collector’un yanına giderler. Burada kürenin içinde bir eşsiz bir güce sahip sonsuzluk taşı olduğunu öğrendikleri sırada Collector’un kölelerinden biri taşı eline aldığında kızı parçalar ve binayı havaya uçurur.

Ekibimiz kaçmayı başarsada Ronan ve ordusu şehre gelir. Çıkan savaşta Ronan küreyi ele geçirse bile Thanos’a vermeyi reddeder ve gücü kendi kullanarak Thanos’a meydan okur. Önce Xandar’a saldıran Ranon, gemisine sızan Galaksinin Koruyucuları yüzünden başarısız olur. Sonrasında devam eden saldırılarla iyice kaynaşan ekibimiz artık iyi bir takım olan süper kahramanlar Star Lord ve arkadaşları yeni maceralara atılırlar. Guardians of the Galaxy 1 - Galaksinin Koruyucuları 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz