Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,552 İzlenme
Gasoline Alley
3.6 IMDB Puanı

Gasoline Alley

(Gasoline Alley)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 308 Ent, BondIt Media Capital
  • Film Süresi 1sa 37dk
Yönetmen
Senaryo Edward Drake, Tom Sierchio
2022 yılında vizyona giren Gasoline Alley izle filmi, yönetmenliğini Edward John Drake'in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Drake ve Tom Sierchio tarafından kaleme alınan Gasoline Alley hd izle filmi aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Üç Hollywood yıldızının toplu cinayetlerinin ortasında kendini bulan bir dedektifin hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Devon Sawa, Bruce Willis, Luke Wilson, Kat Foster, Kenny Wormald gibi oyuncular rol almaktadır.

Gasoline Alley Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, toplu bir cinayet soruşturmasında kendini bulan bir adam, yardım için herhangi birinin hayal ettiğinden daha büyük bir komployu ortaya çıkarmak için peşindeki dedektifleri görevlendirir. Jimmy Jayne isimli Gasoline Alley dövme stüdyosunun sahibi, dükkanının adını taşıyan bir çakmak nedeniyle suç mahallinde toplu bir fahişe cinayetini araştıran dedektifler Bill Freeman ve Freddy Vargas tarafından sorgulanmaktadır. Cinayete kurban gidenlerden bir fahişe olan Star ile bir barda yakınlaşan Jimmy, onun isteklerini reddeder ama yine de Gasoline Alley dükkanının adını taşıyan bir çakmak hediye eder.

Ancak Gasoline Alley altyazılı izle filminde aralarında Star’ın da bulunduğu 3 fahişe cinayete kurban gider ve dedektifler olay yerinde çakmağı bulduktan sonra Jimmy’yi sorguya çeker. Sonrasında ise Jimmy bir komploya kurban gittiğini düşünerek kendi soruşturmasını başlatır ve sonunda dedektif Freeman'ın San Diego'yu Tijuana'ya bağlayan bir tünel aracılığıyla faaliyet gösteren insan kaçakçılığı çetesinin bir parçası olduğunu öğrenir.

Freeman ve Jayne arasında bir Meksika deposunda yaşanan çatışma devam eder ve en sonunda Jayne, uzman nişancı becerileriyle, Dedektif Freeman ve yardımcısını etkisiz hale getirir ve mekanı ateşe verir. Gasoline Alley izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.