Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,468 İzlenme
Gecenin Dişleri
5.7 IMDB Puanı

Gecenin Dişleri

(Night Teeth)
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Night Teeth ya da Türkçe adıyla Gecenin Dişleri izle filmi Adam Randall yönetmenliğinde yayına girmiştir. Senaryosu Brent Dillon tarafından kaleme alınan Gecenin Dişleri full izle filmi ABD yapımı fantastik ve gerilim filmleri türünde bir film olup oyuncu kadrosunda ise Jorge Lendeborg Jr., Debby Ryan, Megan Fox, Lucy Fry, Alfie Allen, Raul Castillo, Alexander Ludwig gibi isimler yer almaktadır. Vampir filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Night Teeth Türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Benny isimli adam kardeşinin yerine onun işini yaparak arkadaşları Blaire ve Zoe’nin isteği üzerine onları Los Angeles’ın ünlü gece kulüplerine götürür.

Ancak Benny yolculukları sırasında taşıdığı insanların aslında yüz yıllardır aramızda yaşayan vampirler olduğunu öğrenir. Benny vampirler arasında yaşanan bir çekişmenin büyüsüne kapılır ve hayatta kalabilmek için bir tarafla ittifak yapması gerekir. Yıllar boyunca barış halinde olan vampirler insanlarla beslenme işini sadece kendi rızaları olduğunda kullanırlar ancak zengin bir vampir olan Lord Victor, Jay’in kız arkadaşını kaçırır ve Boyle Heights anlaşmasını bozarak sitemi bozma planları yapmaktadır. Jay ise Benny’den habersiz olarak vampirlerle insanlar arasında olan anlaşmayı korumakla görevli bir grubun parçası olur ve Jay ile yeni dostları, şehirdeki tüm vampirleri öldürmeye başlayan Victor, gücü kendi elinde tutmak için Blaire ve Zoe’yi şehri birbirine katmaları için görevlendirir.

Benny gece devam ederken kızları bir otele bırakır ve aslında bu otelin vampirler için özel bir beslenme durağı olduğunu öğrenir ve kızların kendisini ne amaçla kullandığını anlar. Diğer partiye geçtikleri sırada kızlar vampir avcılarının tuzağına düşer ve Benny kızların kaçmasına yardım ederek kendi evinde saklanmalarına izin verir. Gecenin Dişleri Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Benny, Victor ile karşı karşıya gelir onla ilgili bir gerçeği öğrenir. Bir süre sonra Benny Zoe ve Blair’ı son duraklı olan mekana bırakır ancak bu evin Victor’a ait olduğunu öğrenir. Blaire ise bu olayların ardından Benny’yi kardeşinden vazgeçip onlara katılmasını ister ancak Benny bunu kabul etmez ve evin içinde abisi Jay de dahil olmak üzere Victor’un beslenmesi için çok sayıda insan tutulduğunu keşfeder. Benny tutsak olan bu insanları kurtarmaya çalışırken Victor onu yakalar.

Benny’yi öldürmek üzereyken Blaire’ın ondan hoşlandığını fark ederler. Blair bu kez Benny’nin tarafında olur. Zoe, Blair ile olan kavgasında onu bıçaklar ancak Benny, Jay’in arabasına uzaktan erişerek arabayı eve yönlendirir ve camları kırınca Zoe içeri giren gün ışığına dayanamayarak ölür. Victor ise Jay'i kullanarak Benny'ye saldırır ve onu ısırdığı sırada Jay, Victor’u gün ışığına çıkarmayı başarır anca Benny’nin ısırılmasına engel olamaz. Benny vampire dönüşür ve kardeşi ile yollarını ayırdıktan sonra Blair ile kan içmek için gider. Vampir filmleri severlerin sıkılmadan izleyebileceği bir film olan Gecenin Dişleri izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan bedava Netflix filmleri izleyebileceğiniz sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.