Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,054 Görüntülenme
Geceyarısından Önce
7.9 IMDB Puanı

Geceyarısından Önce

(Before Midnight)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Faliro House Productions
  • Film Süresi 1sa 49dk
Senaryo Richard Linklater, Julie Delpy, Ethan Hawke
Gün Batmadan ve Gün Doğmadan izle filmleri serisinin üçüncü filmi olan Before Midnight izle ya da türkçe adıyla Geceyarısından Önce izle filmi Richard Linklater yönetmenliğinde 2013 yılında vizyona girmiştir. 1 Oscar Ödülü adaylığı, 53 adaylık ve 17 farklı ödülü bulunan Gece Yarısından Önce full izle filminin senaryosu ise filmin aynı zamanda başrol oyuncuları olan Ethan Hawke, Julie Delpy tarafından yazılmıştır.

En iyi romantik filmler arasında yer alan Geceyarısından Önce Türkçe Dublaj izle filminde Jesse ve Céline dokuz yıllık bir aranın ardından yeniden birliktelerdir. Jesse oğlu Hank ile ilişkisi üzerine kafa yormaktadır ve aile hep birlikte Yunanistan’da tatil yaptıktan sonra Hank, Chicago’ya annesinin yanına geri döner. Jesse bir roman yazarıdır, Celine ise kariyeri için Fransa’da bir kamu kuruluşunda çalışmak için gelen fırsatı değerlendirmektedir. Arkadaşları ile akşam yemeğine çıkarlar ve hem hayat hem de aşk üzerine hep birlikte konuşur ve tartışırlar.

Arkadaşlarının çift için ayırdıkları otele giderken çift ilk tanıştıkları zamanı anımsar ve şu anki durumda nasıl olduklarını düşünürler. Otele geldiklerinde ise yeniden yakınlaştıkları sırada Hank’in araması ile yakınlıkları kesintiye uğrar. Daha sonra kendileri ile ilgili tekrar tartışmaya başlar ve endişelerini dile getirirler. Jesse oğlu Hank’e daha yakın olabilmeleri için Celine’e Chicago’ya taşınmaları konusunda teklif yapar. Ancak Celine kariyeri için endişelenir ve tekrar tartışmaya başladıklarında ise Jesse’ye onu sevmediğini söyler.

Odayı terk eden Celine’in peşinden giden Jesse gönlünü almak için ilk zamanları hatırlatan bazı şakalar yapar. Çift zorlu da olsa birbirlerine karşı olan aşklarını itiraf ederler. Before Midnight izle filmi ya da Geceyarısından Önce izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde sitemizden bu romantik aşk filmini en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın