Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,841 İzlenme
Geleceğe Dönüş 3
7.4 IMDB Puanı

Geleceğe Dönüş 3

(Back to the Future 3 )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 58dk
Yönetmen Robert Zemeckis
Senaryo Robert Zemeckis, Bob Gale
Günümüzde birçok bilim kurgu filmleri ve zaman yolculuğu temalı filme ilham olan Back to the Future 3 izle türkçe ismiyle Geleceğe Dönüş 3 Türkçe Dublaj 1080p izle üçlemesinin üçüncü ve son filmi olan başrollerinde yine Marty karakterini canlandıran Michael J. Fox, Doktor Emmet Brown karakterini canlandıran Christopher Lloyd ve yönetmen koltuğunda sinema sektörüne bu şahane yapımı kazandıran Robert Zemeckis’i görüyoruz.

Bir önceki filmden hatırladığımız kötü karakterimiz Biff Tannen’ın 1955 yılında yaptığı değişikliği düzelten Marty bir aksilik ile karşılaşır ve zaman makinesine düşen yıldırımla 1955’te mahsur kalır. Marty’yi bu durumdan kurtarmak isteyen çılgın bilim adamımız Dr. Emmet Brown’da yanlışlıkla 1885 yılına gider fakat aksilik bu ya o yıllarda zaman makinesini çalıştırabilecek yakıta ulaşmak mümkün değildir. Çünkü henüz keşfedilmemiştir. 1885 yılından çıkmanın yollarını arayan Dr. Emmet Brown zaman makinesini gömmeye karar verir ve 1955 yılında tam da Marty’nin zaman makinesine yıldırım düştüğü yere gönderilmesini ister. 1955 yılında yağmurun altında 1885 yılından kendisine gelen mektupla şaşkına dönen Marty, Doktorun zaman makinesini gömdüğü yerden çıkarıp tekrar 1955 yılındaki Doktorun yanına gider ve yardım ister.

Doktorun da çabalarıyla zaman makinesini tekrar kullanılabilir hale getiren Marty kendisini kurtarmak için yanlışlıkla 1885 yılına giden doktoru kurtarmak için yola koyulur. Doktorun yanına vahşi batıya giden Marty ve Doktor Emmet Brown’ın kendi zamanlarına dönmeye çalıştıkları serinin son filmi olan Geleceğe Dönüş 3 izle filmini Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı dil seçeneği ile kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden bedava izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2