Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
781 İzlenme
Geriye Kalanlar
6.2 IMDB Puanı

Geriye Kalanlar

(The Rest of Us)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Babe Nation Films
  • Film Süresi 1sa 20dk
Kategori
Senaryo Alanna Francis, Mark Van de Ven
2019 yılında vizyona giren The Rest of Us izle ya da Türkçe adıyla Geriye Kalanlar izle filmi, yönetmenliğini Aisling Chin-Yee’nin yaptığı Kanada yapımı bir filmdir. Senaryosu Alanna Francis ve Mark Van de Ven ikilisi tarafından kaleme alınan Geriye Kalanlar hd izle filmi dram filmleri türünde yer almaktadır. Eski kocasının ikinci karısını ve kızları evsiz kaldığında, gönülsüz olarak aileye kapılarını açan bir annenin hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise, Heather Graham, Sophie Nelisse, Jodi Balfour, Abigail Pniowsky, Charles Gillespie gibi oyuncular rol almaktadır.

Geriye Kalanlar Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Cami kocasından ayrıldıktan sonra kızı Aster ile beraber yaşayan başarılı ve bekar bir kadındır. Çok sevdikleri kedilerinin öldüğü gün durumu babalarına haber vermek için aradıklarında babalarının da kalp krizi geçirip hayatını kaybettiğini öğrenirler. Bu arada babaları borçlarını ödeyemediğinden dolayı ipotekli olan evine haciz gelmiştir ve yeni eşi Rachel ve kızı Talulah sokağa atılmıştır. Rachel ve Talulah çaresiz olarak Cami'nin evine sığınmak zorunda kalır. Cami de büyük bir sevgiyle Rachel ve Talulah'a sahip çıkar.

İki anne kız ikilisi, onları birbirine bağlayan baba öldüğünde kaderleri ve birbirleriyle olan karmaşık ilişkileriyle mücadele etmek zorunda kalırlar. Dram filmleri severlerin izlemesini tavsiye edebileceğimiz filmler arasında yer alan The Rest of Us izle ya da Geriye Kalanlar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın