Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
5,227 İzlenme
Gifted
7.6 IMDB Puanı

Gifted

(Deha)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Dayday Films
  • Film Süresi 1sa 41dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tom Flynn
Oyuncular Chris Evans, Mckenna Grace, Lindsay Duncan, Jenny Slate, Octavia Spencer
Marc Webb tarafından yönetilen Gifted izle ya da Türkçe adıyla Deha izle filmi 2017 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Tom Flynn’a ait olan Gifted full izle filmi ABD yapımı dram filmleri türünde bir filmdir. 5 ödül ve 6 adaylığı olan Deha türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Chris Evans, Mckenna Grace, Lindsay Duncan, Jenny Slate, Octavia Spencer gibi oyuncular yer almaktadır.

Gifted Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Mary Adler isimli 7 yaşındaki küçük ve zeki kız, dayısı Frank ile birlikte Florida’da birlikte yaşamaktadır. Frank, matematik dehası kız kardeşinin ölümünden sonra annesininde onlara sırtını dönmesi ile yeğeni Mary’ye bakmaktadır. Mary okula başlamasının ilk gününde matematik ile ilgili dehası ile öğretmeni Bonnie’yi şaşkına çevirir. Bir süre sonra öğretmeni onun bir deha olduğunu ve kendisine göre bir okula gitmesini tavsiye eder. Ancak Frank, kız kardeşinin başına gelenlerden sonra yeğeninin normal bir insan gibi yaşamasını ister.

Deha Türkçe Dublaj izle filminde, Mary okulun bir başka gününde bir öğrenci ile yaşadığı sorundan sonra Frank okula çağırılır ve tekrar farklı bir okula gönderilmesi önerilir. Daha sonra okul müdürü Mary’nin büyükannesine haber verir ve Evelyn, Mary’nin yeteneğinden faydalanmak için maddi gücünü de kullanarak onun velayetini Frank’ten almak için dava açar. Bu süreçte Frank’in de bir üniversitede profesörken Mary için okulu bırakıp tekne tamir etmeye başladığı ortaya çıkar. Mahkeme ise Mary’yi birkaç günlüğüne Evelyn’de kalması için karar verir.

Mahkeme sürecinde ise taraflar karşılıklı olarak kozlarını oynarlar ancak Frank, Mary’nin ondan alınacağını düşündüğü için mahkemenin sunduğu uzlaşma teklifini kabul eder. Mary koruyucu aileye verilir ve aile ise bir süre sonra Frank’in Mary ile görüşmesine izin vermez. Daha sonra Bonnie, Mary’nin kedisinin bakıcı aileye verileceği bir ilanı görünce Frank’e haber verir ve Frank durumdan şüphelenir ve kediyi almak için veterinere gider. Frank kediyi Mary’nin koruyucu ailesinin alerjisi olduğu için bıraktığını öğrenir ve eve doğru yola .çıkar. Burada Evelyn’in Mary ile görüştüğünü ve ona eğitimi ile ilgili hala eşlik ettiğini öğrenir.

Frank, Mary’yi geri alabilmek için kardeşi, Diane'in Navier-Stokes problemini çözdüğünü ve bunu Evelyn ölene kadar açıklayamayacağı konusunda Frank ile anlaşmıştır. Ancak Mary için bu kural bozulur. Evelyn ile problemin çözümünü yayınlama karşılığında Mary’nin velayeti konusunda anlaşır. Dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan The Gifted izle ya da Deha izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum