Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
936 İzlenme
Gitmesine İzin Ver
6.7 IMDB Puanı

Gitmesine İzin Ver

(Let Him Go)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Mazur / Kaplan Company
  • Film Süresi 1sa 53dk
Yönetmen
Senaryo Thomas Bezucha, Larry Watson
2020 yılında vizyona giren Let Him Go izle yada Türkçe adıyla Gitmesine İzin ver izle filmi, yönetmenliğini Thomas Bezucha’nın yaptığı bir filmdir. Senaryosu da Bezucha tarafından kaleme alınan Gitmesine İzin Ver full izle filmi Larry Watson’ın romanından uyarlanmıştır. ABD yapımı olan Let Him Go filmi, suç ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Diane Lane, Kevin Costner, Lesley Manville, Kayli Carter, Will Brittain, Jeffrey Donovan gibi oyuncular yer almaktadır.

Gitmesine İzin Ver Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, emekli şerif George Blackledge ve karısı Margaret, çocukları James ve eşi Lorna onların çocukları Jimmy ile birlikte Montana’da bir çiftlikte yaşamaktadır. Bir gün Margaret, James'in atını görür ve yanlış bir şeyler olduğunu hisseder. Bunun üzerine George atıyle ormana gider ve James'in cesedini bulur ve atından düşerek boynunu kırdığını fark eder. Aradan yıllar geçer ve Lorna erkek arkadaşı Donnie Weboy ile evlenir. Ancak Lorna'nın Donnie'ye aşık olmadığı, sadece onun Jimmy'yle olan desteğine ihtiyacı vardır.

Bir gün Let Him Go Türkçe Dublaj izle filminde alışveriş yaptıkları sırada Margaret, Lorna, Donnie ve Jimmy'nin dondurma aldığını görür. Jimmy onu bıraktığında Donnie Jimmy'nin kolunu tutar ve Lorna içeri girer ve Donnie ona vurur. Margaret daha sonra Lorna'yı kontrol etmek için evlerine gider, ancak komşuları onların şehri terk ettiğini söyler. Daha sonra George ile birlikte yola çıkarlar. Ayrıca George, Margaret'in silahını yanında getirmesine şaşırır. Ancak Donnie ile uğraşırken silaha ihtiyacı olacağını anlar. Bir gün sonra ise Bill ile tanışırlar. Bill, Donnie'nin Blackledges'le tanışmak istediğini söyleyen annesi Blanche ile konuşur.

Ertesi gün Gitmesine İzin Ver altyazılı izle filminde George ve Margaret Lorna'nın iş yerine gider ve ondan Jimmy ile Montana'ya dönmesini isterler, ancak Lorna, Donnie'nin ayrılmaya çalışırsa ne yapacağından korktuğunu söyler. Daha sonra Weboy'lar uyurken gizlice kaçmaya ikna olur. Gecenin ilerleyen saatlerinde Blanche, Donnie ve Bill, Blanche'ın diğer iki oğlu Marvin ve Elton ile birlikte Blackledges odasına girerler. Margaret, Blanche'a Donnie'nin Lorna ve Jimmy'ye vurduğunu söyler. Blanche, Donnie'ye bunun doğru olup olmadığını sorar, onu tokatlar ve ardından Margaret'e Lorna'ya ne kadar sert vurduğunu sorar. Margaret'e vurmasını emrettiğinde, George silahını kapar ve Donnie ona dokunamadan onlara doğrultur.

Dram ve suç filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Let Him Go izle ya da diğer adıyla Gitmesine İzin Ver izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum